2733
2734
عنوان

شوهر توهمی و بد دل

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر منم همینه و هبج وقت بخاطر تهمت هاش نمیبخشمش 

خودش کلکسیون بدی ها رو داره و بارها مچش رو گرفتم 

کافر همه را به کیش خود میپندارد

بنظرم دو دلیل داره یا همسرتون مشکل پارانوئید داره 

یا اینه خودش اهل این کثافت کاریاست

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰
شوهر منم همینه و هبج وقت بخاطر تهمت هاش نمیبخشمش  خودش کلکسیون بدی ها رو داره و بارها مچش رو گ ...

ببین خودش اصلا با هیچ خانومی ارتباط نمیگیره کلا گارد داره از این لحاظ خیالم ازش راحته ولی مثلا میریم کافه مافیا بازی می‌کنیم بعدش میاد خونه تو چرا اونجا جلو آقایون داد زدی یا چرا با فلانی بازیت میشد . خب بابا تو که میخوای دهنمو سرویس کنی چرا میگی بریم ؟ وسط بازی که من حواسم به این چیزا نیس

واقعا چطور با همچین آدم هایی سر میکنین؟خدا صبرتون بده واقعا😐

مجبورممممممم بخاطر بی کسی بخاطر اینکه بعدش باید برم کجا تو جوب بخابم یا تو پارک تو این جامعه کثیف مهمتر از این بخاطر بچهام

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰
۳۳ سالمه که هفت ساله دارم باهاش زندگی میکنم نه خدا رو شکر بچه ندارم 

عزیزم بعد هفت سال باید اعتماد کامل به وجود میومد 

..تا الان نشده دیگه فکر نکنم بشه مخصوصا با این سن سال این حرف هارو میزنه  اگه یه جوان بیست ساله بود حالا میگفتیم جوان بوده جاهلی کرده...بنظر من جدا شو حتما با یه وکیل صحبت کن

بابا مثلا من یه رفیق داشتم سرطان خون داشت که فوت کرد دیدم نیاز داره زیاد واسش وقت میزاشتم این می‌گفت ...

بهش بگو ثابت کن من خیانت میکنم من بدون مهریه ازت جدا میشم یا بگو اگه خیانت می‌کردم تو میدونستی چرا طلاق ندادی؟؟

حقو ولش ادب فداش
مجبورممممممم بخاطر بی کسی بخاطر اینکه بعدش باید برم کجا تو جوب بخابم یا تو پارک تو این جامعه کثیف مه ...

ایشالا که جواب کاراشو میگره دیگه نتونه زر بزنه.‌..جواب صبر توهم آرامش و موفقیت بچه هات 

2706