2752
2734
عنوان

مامانای دخترای ۹ ساله بیاید با هم‌باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 70 پست
شما الان چند سالته هدفت برای آینده ت چیه 

۱۷ سالمه رشتمم تجربیه 

هدفمم دندونه پزشکی یا داروسازیه

با خواهر یک دقیقه فاصله سنی داریم اون درسش خیلییی عالیه تر از منع ترازاش خیلی خوبه اون خیلی کمکم می‌کنه تو درسا

۱۷ سالمه رشتمم تجربیه  هدفمم دندونه پزشکی یا داروسازیه با خواهر یک دقیقه فاصله سنی داریم اون ...

خواهر دوقلو داری؟

خودتو با اون مقایسه نکن عزیزم خودتو فقط و فقط با خودت مقایسه کن .اوم هر چی هست برای خودشه و شما برای خودت 

آفرین بهت برای هر دوتون بهترین ها رو آرزو می کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین مدرسه دختر من برای کلاس ۴و۵ و کلاس ۶و۷ کارگاه آموزشی داشتن دیروز در مورد امنیت و حفظ اطلاع ...

کلاسم که براشون گذاشتن خوبه ولی همچی ب آدم خودش بستگی داره مثل من خودم تونستم خودمو نجات بدم 

خوارد دوقلو داری؟ خودتو با اون مقایسه نکن عزیزم خودتو فقط و فقط با خودت مقایسه کن .اوم هر چی هست ...

اره ی خواهر دوقلو دارم خیلییی شبیه همیم همه میگن تا حالا آدم آنقدر شبیه هم ندیدن 😅♥️

اکثرا دوقلو ها باهوشن یکیشون بیشتر یکیشون کم تر 

مرسی عزیزم

کلاسم که براشون گذاشتن خوبه ولی همچی ب آدم خودش بستگی داره مثل من خودم تونستم خودمو نجات بدم 

درسته 

ولی آگاهی دادن خیلی چشمشون به حقایق باز می کنه

دخترم تعریف کرد تو ویدیویی که دیدن یه دختره تو اینترنت با یه دختر دیگه دوست شده بود و کلی اطلاعات از خودش داده بود در نهایت معلوم شد اون پسر بوده و ازش سو استفاده شده بود 

اره ی خواهر دوقلو دارم خیلییی شبیه همیم همه میگن تا حالا آدم آنقدر شبیه هم ندیدن 😅♥️ اکثرا دوقلو ه ...

چقدر عالی من همیشه دوست داشتم دوقلو داشته باشم ولی قسمت نشد

مرسی که نظرتو اینجا گفتی

برات آرزوی موفقیت دارم فقط زود عاشق و دلباخته نشو وبرای ازدواج هم عجله نکن

با کسی که در سطح خودت و خانواده ات نیست و لیاقت تو نداره خودتو هم تراز نکن .فعلا همه تلاشتو بکن که یه رشته خوب قبول بشی و از جوننیت نهایت استفاده رو بکن و لذت ببر 

چقدر عالی من همیشه دوست داشتم دوقلو داشته باشم ولی قسمت نشد مرسی که نظرتو اینجا گفتی برات آرزوی مو ...

قربونت برم 

چشم

هروقت کمکی خواستی تگم کن راهنماییت کنم

مرسی که راهنمایی کردی🙂❤️

آره ولی خب به نظرم اشتباه کردم گوشی گرفتم کم کم رفتارم مثل بقیه شده بود نسبت به اعتقاداتم بی حس شده ...

ماشاالله به شما که دختر عاقل وفهمیده ای هستی خوب درس بخون و آیندت بساز  خدا کنه یه روزی دختر منم خودش به نتیجه ای که شمارسیدی برسه ودوستهای بیخودش ول کنه  بچسب به درس وکار  خوشحالم عزیزم از اینکه می بینم اینقدر پخته و بالغی که آینده وزندگی تو صرف مسایل پوچ‌و بیهوده نمیکنی ‌وخانوادت برات مهم وبا ارزش‌ هستن  موفق باشی دختر گل قدر خودت بدون😘😉

درسته اما  پدر مادرم هر دوشون دکتر بودن این چیزام خوب میدونستن و منم دوستی نداشتم ولی مدرسه دو ...

بهرحال در هرحالت باید نظارت باشه. مثلا بچه ای ک دوس داره گوشی داشته باشه و براش نخرند عقده میشه براش. هرچه بیشتر پدر مادر منع کنن اون بیشتر دوس داره داشته باشه. من خودم گذروندم. اگه نخرن قایمکی می‌خره. ربطی ب دکتر بودن پدر و مادرت نداره. ب روحیه اون بچه ربط داره یکی نمیخواد یکی میخواد تحت هر شرایطی.

ماشاالله به شما که دختر عاقل وفهمیده ای هستی خوب درس بخون و آیندت بساز  خدا کنه یه روزی دختر من ...

مرسی😅🫂

ایشالا که دختر شمام راه خودشو درست پیدا کنه 

ولی الانم با تمام این وجود دوستای خرابو کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم این چند سال ک ب کنکور نزدیک میشم فقط درس بخونم 

بهرحال در هرحالت باید نظارت باشه. مثلا بچه ای ک دوس داره گوشی داشته باشه و براش نخرند عقده میشه براش ...

اره اینم درسته ولی اگه نداشته باشه خیلیییییی بهتره ولی اگرم داشت ی بتونه استفاده های درست کنه

2706