2733
2764

جدا باید وصیت کنم 

اینو فقط کسی میفهمه که اهلش باشه 

تو عمرم هیچچچچ اهنگی قشنک تر از روسی ندیدم مخصوصا اهنگای جونی یا غفور اون غمگیناش...اصلا یه حس غریبی دارن ...معنیاشون خیلی قشنگه...

و چه آدمای کوته فکری که خودشونو روشنفکر میدونن! 

منم عاشق آهنگ روسیم

نمی توانستم از تو بگذرم چون هرکسی را می‌دیدم در او به دنبال تو می‌گشتم هرچقدر هم سعی میکردم به زندگی ام برسم سایه تو همه جا بود جاهایی که باهم رفتیم خاطراتمان باهم و مهم تر از همه رنج دیگر نداشتنت در کنارم همواره در ذهنم تداعی می شود 🥀🖤

یدونه خوبشو بگو برم دانلود کنم 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ای جان...خوشحالم یکی هم سلیقه خودمو یافتممم

تاحالا گوش ندادم میشه ی نمونش و بزاری

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
یدونه خوبشو بگو برم دانلود کنم 

Аллея اینو خودم دوست دارم ولی تو این سبک بخوای بزنی اهنگ های جونی میاره

اهنگای غفور...ماه من اش قشنگه 

رئوفم یه اهنگ معروفی داشت شد لالایی بود فک کنم

انشالله تو‌خوشی هات اهنگ‌روسی گوش بدی نه مردن🙁

مرسییی😂 مزاح بود 

میگم که یه حس و حال غریبی به ادم میدن...یه غم عجیبی توشونه...معنیاشونم همینطور

کاش لینکشو میذاشتی ماهم فیض ببریم

اینجا 

جونی کلا چندتا اهنگ معروف داره اونارو خودم دوست دارم لینک یکیو بالا گذاشتم

Аллея اینو خودم دوست دارم ولی تو این سبک بخوای بزنی اهنگ های جونی میاره اهنگای غفور...ماه من اش قشن ...

مرسی 🌺

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
اینجا   جونی کلا چندتا اهنگ معروف داره اونارو خودم دوست دارم لینک یکیو بالا گذاشتم

مرسی

اینجورآهنگارو گوش داده بودم نمیدونستم روسی ان

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن