2737
2734

اصلا دلم نمیخواست برم چون میدونم هیچیع هیچی  نمیفهمن علل خصوص شهر ما که شهر کوچیکیع  و اصلا دکتر و مامایه خوبی نداره. امروز رفتم  غربالگری اولمم رفتم. همه ازمایشارو هم دادم  باز برام کلی ازمایش نمدونم برو پیش دکتر ژنتیک و برو چیکار کن  واصلا دیونم کردش از اخرم گف چرا باردار شدی میزاشتی یه  چند سال دیگه اخه یعنی چی دخالت میکنن😡

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

زیرنظرمتخصص باشی کافیه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۹ ماهمه نرفتم تاحالا... زنک زدن به همسرم گفتن چون نیومدید پرونده تشکیل بدید شناسنامه نمیدن به بچتون!! شوهرمم سر کار بوده عصبی بوده حسابی از خجالتش در اومده... 

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
2728

سونو ان تی و آزمایش رو انجام دادی ؟

اگه دکترای خوبی ندارین میتونی جواب آزمایش و سونو رو به یه دکتر آنلاین بفرستی و باهاش مشورت کنی

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
جالبه! اونا که همش میخوان حامله کنن😐

همین بگو    اخه میخواتم بگم تورو سننه 22 سالمه زیز 18 نیستم که بگه مشکل داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهداشت به درد نمی خوره،تحت نظر متخصص باشی بهتره

اره تخت نظر متخصصم   گف اگه  6 جلسه نیایی در طی بارداریت گیش من من این پروندرو برات تکمیل نکنم   هیچ جاااا برا  زایمان قبولت نمیکنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
همین بگو    اخه میخواتم بگم تورو سننه 22 سالمه زیز 18 نیستم که بگه مشکل داره

خیلی جالب بود! چون من تو عقد بودم رفتم چیز بگیرم، دیدم طرف دارع پرونده بارداری برام تشکیل میده😐 فرار کردم..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
من ۹ ماهمه نرفتم تاحالا... زنک زدن به همسرم گفتن چون نیومدید پرونده تشکیل بدید شناسنامه نمیدن به بچت ...

خیلی چرت گفته چون خیلی ها نمیرن بعد دیگه واسه واکسن و یه سری کارهای نوزاد میرن

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
سونو ان تی و آزمایش رو انجام دادی ؟ اگه دکترای خوبی ندارین میتونی جواب آزمایش و سونو رو به یه دکتر ...

اره انجام دادم خودم میرم پیش متخصص  به خاطر تهدید میکنن میگن. اگه تا 6 جلسه نیایی بهداشت طی بارداریت و ما تایید نکنیم  هیچ جا برا زایمان قبولت نمیکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره تخت نظر متخصصم   گف اگه  6 جلسه نیایی در طی بارداریت گیش من من این پروندرو برات ت ...

آخه چرا اینقدر چرت و پرت میگن شاید بیمارستان دولتی منظورشه که اونم به نظرم اینجوری نیست عجبا

خیلی چرت گفته چون خیلی ها نمیرن بعد دیگه واسه واکسن و یه سری کارهای نوزاد میرن

اره بابا فکر کرده من میترسم😐 وقتی ادم‌زبر نظر متخصصه برا چی پاشه بره اونجا که هی خون به جگرش کنن و بگن بچت فلانه خودت فلانی🤦

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
2706