2733
2764

تازه ازدواج کردن اولین مهمونی بود من خودم چون اولین بود زنش اومد تعارف زد قبول نکردم کلی ظرف بود خودم تنها شستم همه و بعد داداشم اومد گفت ظرفا میزاشتید بعدا مامانم گفت دیگه مهشید گفت میشوره من گفتم مم میشورم بعدا کی میشوره داداشم پرید به خودش با لحن بد نگفتم کسی بشوره کفتم میزاشت ظرفشویی  واقعا ناراحت شدم تف بهش هنوز نامزده صد بار به من و مامانم پریده 

اونوقت خیلی جالبه از شوهر من که دو شیفت سرکاره توقع داره میاد تو مهمونی ها کار کنه 😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جو گرفته .بهش با خنده جواب بده. 

شوهرم هم از رفتارای قبلیش گفت فعلا تو جوه به نظرت درست میشه؟ به جون مامانم توقع ندارم به زنش اهمیت نده طرف ما رو بگیره امیدوارم اصلا پیش نیاد بحثی بین مون ولی فقط از خدا میخوام این جو و ترک کنه بشه مثل قبل 

چقدر تو خوبی والا من میرم خونه پدرشوهرم خواهرش بشقابشم جم نمیکنه میاد میخوره میره. منم ناراحت میشم ...

دیشب که اولی بود ولی منم توقع دارم زن داداشم کمک کنه ظرف بشوریم و سفره بندازیم همین من خودم خونه مادرشوهرم در همین حد کار میکنم 

احترام خونه به قاطعیت بزرگتره 

پدرمادرت لوسش کردن داداش،من جلوی مادرم حتی فکرشم نمیکنه صداشو بالاببره 

صررش هم به خودشون برمیگرده با این ادم بی ادبی که بار اوردن 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
دیشب که اولی بود ولی منم توقع دارم زن داداشم کمک کنه ظرف بشوریم و سفره بندازیم همین من خودم خونه ماد ...

درسته به نظر منم همه باید کمک کنن. والا خواهرشوهر من معلوم نیست خان کجاست دست نمیزنه. منم گاهی دیگه مجبور میشم بیشعور باشم مث خودشون