2733
2734
عنوان

به احترام جان باختگان حادثه پایتخت

| مشاهده متن کامل بحث + 57 بازدید | 41 پست
تشکر میکنم از کاربران عزیزی که احساس همدردی خودشون رو در این تاپیک به اشتراک گذاشتند و یک تشکر ویژه از کاربران عزیزی که اطلاعات خوب و به جایی رو در اختیار کاربران قرار می دهند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ارامش روحشون یک صلوات
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2731
دوستان یادمون باشه که درسته عزیزانی در این حادثه از دست رفتن و هممون هفته تلخی رو سپری کردیم اما عزیزایی هم هستند که توی این حادثه تمام سرمایه مادی خودشون رو از دست دادن کاش برای آرامش اون ها هم بشه کاری کرد . هر چی باشه اونا هنوز زندن و توی شر ما و سرزمین ما دارن نفس میکشن
2740
خدایا میدونم هستی ولی دلم میخواد بگم * لطفا مواظب دل های خانوادهاشون باش * میدونم هستی ولی دلم میخواد بگم * این روز ها خیلی بیش تر از قبل بهشون مهربونی کن
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ،هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ،صحنه پیوسته بجاست ،خوش آن نغمه که مردم بسپارند بیاد
خدایا ایمان دارم که هستی * چقدر خوبه که هستی **** عاشقتم ممنونم ازت
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ،هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ،صحنه پیوسته بجاست ،خوش آن نغمه که مردم بسپارند بیاد