2737
2739

سلام دوستان من حدود دوماه دیگه زایمانمه منتها پسر اولم سه سالشه و وابستگی داریم به هم ،کابوس من شده روزای اولی که قراره زایمان کنم ،کسی تجربه ای داره که چه کاری میتونم انجام بدم برای راحت گذروندن این دوره؟منظورم اینه روزای اول نمیتونم بغلش کنم یا اینکه وقتی از نوزاد باید مراقبت کنم پسرم چطور لطمه روحی نبینه

من دخترم چون مامانمو هم دوست داشت دیگه مامانم اومد خونمون منم هی میگفتم بیا داداشی رو ببین و فلان و اینا اصلا حسودی نکرد و خیلی هم دوستش داشت تازه دختر من دوسال بود وقتی پسرم دنیا اومد

فقط شبی که بیمارستان بودم خیلی بی تابی کرده بود جوری که اشک همه خانواده رو در آورده بود دلشون اینقدر براش سوخته بود بابام مخصوصا بخاطر اشکهای دخترم گریه کرده بود

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی برگشتم خونه بهش گفتم بشین بعدم بچه رو گذاشتم تو بغلش بهش گفتم کمک کن زودتر بزرگ بشه باهم بازی کنید به کل فامیل گفتم هیچکی نباید دومی رو ببوسه یا بغل کنه برای اولی کادو بیارید خودمونم دومی رو بغل یا بوس نمی‌کردیم موقع شیر دادن میگفتم بزار شیرش بدم گناه داره از گرسنگی نمیره و... به اسم پسر بزرگم برای کوچیکه لالایی میخوندم روزای اول پسر بزرگم کنارم دراز می‌کشید نازش میکردم خداروشکر هیچ وقت دعوا نکردن خیلی صمیمی وبه هم وابسته هستن

2728
وقتی برگشتم خونه بهش گفتم بشین بعدم بچه رو گذاشتم تو بغلش بهش گفتم کمک کن زودتر بزرگ بشه باهم بازی ک ...

خوبه فامیلاتونم گوش کردن مادرشوهر من اندازه یه فامیل بسه که حس حسادتو تحریک کنه