2733
2764

امتحان زبان و تفسیر موضوعی قران ب صورت آنلاینه؟

شما امتحانتون چجوری میخونین ؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
با نمونه سوال و خود کتاب. چند ترمی هست که امتحان دروس عمومی مجازی میشه. نمیدونم این ترم هم مجازیه یا ...

بیشتر نمونه سوال یا کتاب؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر درسی داری نمونه سوالشو سرچ کن هست معمولا نمونه سوالا اگر زیاد باشن بخونی همه رو اوکیه امتحان هم ...

شما پیام نوری؟

دیدی کسیو ک با نمونه سوالا کارش راه بیفته و نمره کلاسیم نداشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
ممنونم قبولم میشی همرو؟ من نمره میان ترم‌ندارم برا همون میترسم ریسک کنم

تا حالا فقط دو تا درسشو افتادم بقیشو پاس کردم. منم ندارم ولی میان ترمو بر اساس پایانترم محاسبه میکنن

تا حالا فقط دو تا درسشو افتادم بقیشو پاس کردم. منم ندارم ولی میان ترمو بر اساس پایانترم محاسبه میکنن

ترم چندی شما؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
شما پیام نوری؟ دیدی کسیو ک با نمونه سوالا کارش راه بیفته و نمره کلاسیم نداشته باشه

بله، نمونه سوالاتی که می خونی اگر زیاد باشن آره کارت باهاشون راه میفته خیلیا تو بعضی درسا فقط نمونه سوال می خونن نمره هم میارن

کلا نمره میانترم و نمره کلاسی اگر خوب بشه به دردت می خوره اگر خوب نباشه همون نمره نداشته باشی بهتره. 

ممنونم قبولم میشی همرو؟ من نمره میان ترم‌ندارم برا همون میترسم ریسک کنم

خب چرا کتابایی که منبع درسیت هست رو هم یه مرور نمی کنی؟ اونوقت نمونه سوالم که بخ.ونی به امید خدا نمره خوب می گیری. 

اغلب منابع پی دی اف یا اینترنتیشون پیدا میشه