2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام سلام
به به چه روز خوبی، دوتا مامان   

نگار جون مبارکه عزیزم. انشالله که قطعا بارداری عزیزم و چهارشنبه حسابییییی بتات رفته بالا خانومی. خداروشکر که صبر کردی عزیزم. انشالله که بارداری راحتی داشته باشی. 👼👼👶

فاطیما جون انشالله که شما هم بارداری و مدیکور درست نشون داده عزیزم. 👼👼👶

الینامو، تنی و افسانه ممنون واسه لیست. خیلی خوب شد.

مانلی جون چطوری؟ دیگه کم کم لیمو همراهت باشه همیشه واسه حالت تهوع ات عزیزم.  

گل خانومی عزیزم خداروشکر که آیتم های مهم و ضروری خوب بوده. انشالله تیرویید هم به راحتی حل میشه یا اینکه اصن آزمایش مجدد نشون میده که مشکلی نیست عزیزم.

مامان پسر، من کلا با خوردن چیزهای شیرین مشکل دارم. از طرفی به خاطر تهوعی که دارم، واقعا بعد از 15 دقیقه از خوردنش و تا 4-5 ساعت بعدش حالم خیلی بد بود!!

زری جون خوبی عزیزم؟ چه خبرا؟؟

مهرنازی چطوری؟؟ ورود پر افتخارت رو تبریک میگم   جات خالی بود شیطون خانم! دختر خاله گوگولی چطوره؟؟

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین

فقط دوس جونا، کیمیا جون پری شده، بی زحمت از لیست برزخیا بیاریدش بیرون بنده خدارو   

خدایا ممنونم ازت، منم مامان شدم. نی نی ام رو برام نگهدار خدایا! به همه منتظرا هم این شادی رو هدیه بده خدایا!! آمیییییییییین
2731

سلام دوست جونا ممنون از همگی تیروییدم تو رنج ازمایشگاه خوب زده بود رنجش از چهار تا شیش بود که واسه من عدد5.4دکترم گفته باید جایه دیگه تکرار بشه بعدش قرص مصرف کنم امروز رفتم ازمایش داد در ضمن اویل تیرویید نداشتم تازگی اینطوری رفته بالا،

ستیا جون منکه قندم بالا نبودش که تحت درمان باشم قندناشتام اویل بارداری نود بود که تقریبا لب مرز محسوب میشد منم از ترس که زیاد نشه فقط قندو شکرو بطور مستقیم قطع کردم اما شیرینیجات میخوردم قبلا صبحونه حتمی باید چایی شیرین میخوردم اما الان نه اینسری قند ناشتام از قبله بارداریمم کمتر بوده حتی غیر ناشتاهم سهچهار تا فرق داشت

ویتامین دی رو هرروز میخوردم الان یروز در میون از ۱۱رسید به۲۹

غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...

این ماه چقدر دیر میگذره ؟؟؟   

برای شماها هم اینجوریه ؟

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

سلام زهره جون الان خوبم خداروشکر ولی وقتی بوی سیر رفت تو دماغم واقعا حالم بد شد همش حالت تهوع داشتم 

مهفام جونی خوبی؟؟ فندق جون چطوره؟؟

راستی زهره جون منم اصلا نمیتونم چیزای شیرین بخورم حتی ابمیوه هم نمیخورم چون شیرینه 

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

مانلی جون ، منظورم این دوره پری بود

یا ضامن آهو یا غریب الغربا حواست به من هست؟ دلم را جا گذاشتم در حرم و گره اش زدم به ضریحت امام رضا...                                                                                                              مامان جونی وقتی بیای ... همه دردام تموم میشه ...

انگار 1000 سال پیش پری بودم و 1000 سال دیگه به موعدم مونده   

اره مهفام جون درست میگی قبلا دوهو خورده ای بودم از قرص خوردن بیزارم همین پنجتارو بزور میخورم😣خداکنه واسه بچه مشکلی نباشه وزنش خوب باشه،اخه خوندم زایمان زودرس میاره😔واسه خودم مشکلی باشه هیچی درمان میکنم حالا معلومم نیست که خوردن قرص تیرویید واسه بچه عوارضی نداشته باشه

غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...
سلام زهره جون الان خوبم خداروشکر ولی وقتی بوی سیر رفت تو دماغم واقعا حالم بد شد همش حالت تهوع داشتم مهفام جونی خوبی؟؟ فندق جون چطوره؟؟راستی زهره جون منم اصلا نمیتونم چیزای شیرین بخورم حتی ابمیوه هم نمیخورم چون شیرینه

دقیقا منم همینطورم. کلا چیزهای شیرین دوس ندارم و ترجیح میدم همه چیز رو تلخ بخورم   

انگار 1000 سال پیش پری بودم و 1000 سال دیگه به موعدم مونده

الهیییییی عزیزدلم. انشالله که این آخرین ماه انتظارت باشه مهیا جوووون. سعی ن سرت رو گرم کنی گلم و حداست رو به چیزهای مختلف پرت کنی.

2706