2733
2734
لطفا راجع به بچه دوم منطقی نظر بدین و اگر تجربه برای دختر شدن بچه دارین ممنون میشم بگین
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منطقی : اگه از نظر مالی و روحی توان و آمادگیشو دارید خیلی هم خوبه وگرنه خوب نیست بهترین فاصله سنی هم به نظر متخصص ها بین 3.5 تا 5 سال هست و توصیه می کنن یکسال قبل از شروع مدرسه اولی دومی را بیارین در مورد جنسیت چیزی نمی دونم
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
منطقی : اگه از نظر مالی و روحی توان و آمادگیشو دارید خیلی هم خوبه وگرنه خوب نیست بهترین فاصله سنی هم به نظر متخصص ها بین 3.5 تا 5 سال هست و توصیه می کنن یکسال قبل از شروع مدرسه اولی دومی را بیارین در مورد جنسیت چیزی نمی دونم
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
ممنون دوستان منظورم از منطقی یک جواب که هم برای آره باشه یا برای نه باشه منظورم این بود
سهیلا جون شما هم دومی را باردارید و اینکه دختر شده؟ کاری انجام دادین برای دختر بودن
سهیلا جون شما هم دومی را باردارید و اینکه دختر شده؟ کاری انجام دادین برای دختر بودن
خب دکتر هلاکویی نظرش اینه که دو بچه خیلی بهتر از تک فرزندی هست. اگر خانواده ای عادی هستن و از بیماری های خاص و روانی رنج نمیبرن ( مثل اسکیزوفرنی و..) بهتره دوتا بچه داشته باشن. البته ار لحاظی مالی هم که خب باید دید پسش آدم برمیاد یا نه...
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
در مورد رژیم هم من همه چیز رعایت کردم و کلی هم وقت گذاشتم که دخمل شه، پسر شد... ولی فرقی نداره
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
من ههمه را در نظر گرفتم و فقط شوهرم میگه ما الان سه تایی هم خوشبختیم ولی کمی بخاظر بچمون میگه دوتا باشن خوب بهتره ولی کاملا راضی نیست سوال من از منطقی این بود که یا من بایه حرف منطقی به نه بشم یا همسرم را با این حرف قبول کنه یا آره بشه
2706