2733
2734
عنوان

بچه ها چکار کنم خوب بشم خیلی میترسم از بدنیا اومدن نینیم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 32 پست
برای جبران گناهت و حس عذاب وجدانی که داری هر کاری که فکر میکنی درسته و آرومت میکنه انجام بده. مثلا ...

انجام دادم 

ولی باز میگم کاش نیاد تامن نبینمش و از مادر بودنم خجالت بکشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انجام دادم  ولی باز میگم کاش نیاد تامن نبینمش و از مادر بودنم خجالت بکشم

همین عذابی که داری میکشی ، تاوان اون گناهی هست که انجام دادی. البته من نمیدونم چیکار کردی شاید خودت داری بزرگش میکنی و گناهی نبوده.

اما منظورم اینه که با این حال بد و پشیمونی که داری گناهت پاک میشه. با خدا حرف بزن. از طرفی بزای اینکه دعا کنی دنیا نیاد ، براش برنامه ریزی کن که مادر خوبی واسش میشی و جبران میکنی براش

2731
همین عذابی که داری میکشی ، تاوان اون گناهی هست که انجام دادی. البته من نمیدونم چیکار کردی شاید خودت ...

من موقعی که هنوز نمیدونستم باردارم یعنی قبل از موعد پریودم 

یه فیلم بد تحریک دیدم و به عمد هم نگاه کردم که تحت تاثیرش قرار گرفتم 

و بعد یک هفته متوجه شدم باردارم 

من تو هفته های اولی میخواستم خود کشی کنم و نابود بودم و اصلا حال روحی خوبی نداشتم اصلا زندگیم و بچه هامو نمیدیدم 

الان بهتر شدم ولی اون هس عذاب وجدان و دیدن بزرگ کردن بچم ناراحتم میکنه که من بهس بدی کردم 

منم باردار بودم و نمی‌دونستم ،اصلا اصلا نمی‌خواستم بچه و نمی‌خوام ،اون وسطام چندتا کار کردم که گناه نمیدونمش چون مذهبی نیستم ولی از تاثیرش رو بچه خیلی میترسیدم،سقطش کردم بخاطر اینکه نمی‌خواستم بچه بیارم ولی از همون لحظه اول پشیمونم تا الان که یه سال و نیم گذشته فکر میکنم اگه بود همه چی بهتر بود،با خودت و بچت بد نکن،توام انسانی و مرتکب خطا شدی،با نبخشیدن خودت و عذاب دادن خودت و بچت چی درست میشه ؟عاشق خودت و بچت باش به خودت سخت نگیر تا سخت نشه،بغلش که کنی همه چی درست میشه 

گاهی با یه اشتباه نوزده نمیشی...صفر میشی
من موقعی که هنوز نمیدونستم باردارم یعنی قبل از موعد پریودم  یه فیلم بد تحریک دیدم و به عمد هم ...

واااای عزیزم چقدرررر گنده اش کردی 

بخدا چیز مهمی نبوده

تو دچار وسواس فکری شدی

و اینکه اون موقع که باردار شدی جنین هنوز روح نداشت و اندازه ی یک دونه کنجد بود و حتی هنوز ارتباط خونی هم با رحمت برقرار نکرده بود. پس اصلاااا نگران جنین ات نباش

و بدون که گناهی نکردی

برای هر کسی این کنجکاوی ها تو خلوتش پیش میاد تو تنها نیستی

منم باردار بودم و نمی‌دونستم ،اصلا اصلا نمی‌خواستم بچه و نمی‌خوام ،اون وسطام چندتا کار کردم که گناه ...

امید وارم خدا هرچه که ارومم میکنه برام رقم میزنه 

امید وارم خدا هرچه که ارومم میکنه برام رقم میزنه 

خودتم باید به خودت کمک کنی،مطمین باش من گناهم بزرگتر از تو بود ولی بخاطر اون کار خودمو آزار ندادم هیچوقت ،علت سقطم بچه نخواستن خودم و همسرم بود وگرنه خودمو بخاطر اون کار آزار نمیدادم،یه فیلم دیدی و نمی‌دونستی بارداری،بچتم روح نداشت هنوز ،با این افکار و فراموش نکردن اون کار که بیشتر داری بچه تو عذاب میدی

عزیزم اگه بچه دوس داری باردار شو تا اروم شی 

بلافاصله بعد که سقط کردم انقد حالم بد بود که دلم میخواست باردار شم دوباره ولی حرصم می‌گرفت که بچه مو کشتم بی دلیل بعد یکی دیگه بیارم،کلا قیدشو زدم ولی می‌خوام بدونی آدمایی هستن دورت که کار تو پیششون هیچ گناهی نداره،پس عذاب دادن خودتو تموم کن

واااای عزیزم چقدرررر گنده اش کردی  بخدا چیز مهمی نبوده تو دچار وسواس فکری شدی و اینکه اون مو ...

ممنون ازت عزیزم 

خدارو شکر بهتر شدم این هفته و گریه هام کمتر شده 

کاش برام فراموش بشه و دیگه مهم نباشه و اگه به خواست خدا اومد خیلی خیلی دوسش داشته باشم که اصلا حتی یک ثانیه هم نیاد نو فکرم این حس وسواسی 

2706