2733
2734

مامانای گل من سه سال پیش باردار شدم و سزارین کردم الان دوباره باردار شدم بتام همون اول ۴۵۰۰ بود!!سونو دادم جنین تشکیل شده و قلب داره ولی با ضربان قلب مشکوک

خودشم کوچیکه خیلی

ولی مشکل اینه من هرروز لک بینی دارم سه بار هم از لک تبدیل به خونریزی شده ولی سونو رفتم جنین سرجاشه

روزی دوتا شیاف پروژسترون میذارم دوتا قرص دوفاستون میخورم یک امپول پروژسترون هم میزنم ولییی همچنان لک دارم :( کسی مثل من بوده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بارداری قبلیم همون اول یکم لک داشتم که با شیاف برطرف شد این انگار نه انگار که دارم کلی پروژسترون وارد بدنم میکنم

خیلی نگرانم نمیدونم بهش دل ببندم واسم میمونه یا نه

خواهشا کسی اگه تجربه داره که با وجود اینهمه پروژسترون بازم لک  داره بهم بگه

2738

سلااااام عزززززیززززم 

استرس نداشته باش خدا خودش ک داده مطمعن باش خودشم نگهش میداره 

استرس سمه برات عزززززیززززم 

فقط اینکه برای من دعا کن فردا میخوام برم آزمایش بدم روز ۱۲ میشه فردا ک پریودم عقب افتاده دوتا بی بی چک گذاشتم منفی بود برای همین استرس دارم😭😭😭😭

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 
سابقه تاخیر داری؟

ن عزیزم من در حد دو الی زیاد ترش ۵ روز ن در این حد هر وقت استرس داشته باشم زودتر میشم ولی دیر نمیشم نمیدونم ایندفعه

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 
2706