2752
2734
عنوان

خواهش میکنم حس ششمی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 44 پست
من حس ششم خیلی قوی دارم البته بعضی وقتا اذیتم میکنه وقتی یه چیو کامل حس میکنم و میبینم کامل درسته ال ...

میشه لطفا حستونو راجب آینده شغلی من بگید بنظرتون تا سال بعدی ممکنه استخدام یه جای دولتی بشم؟ ارشد قبول میشم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قوربونت😘 بفرما؟

عه چه زود جواب دادید

یه جا دیدم که شورم در پاسخ به ینفر گفته بود دختر بیاد تو زندگیت یا نادیده میگرتت و زجرت میده یا می‌چسبه بهت و نمیداره حتی یه لحظه تو خودت باشی از موقعی که بله دادی رنگ خوشی نمیبینی

به نظر شما این آدم وقتی میگه دوست دارم راست میگه یا دروغه

عه چه زود جواب دادید یه جا دیدم که شورم در پاسخ به ینفر گفته بود دختر بیاد تو زندگیت یا نادیده میگر ...

راستش من مجردم زیاد سر رشته ای ندارم اجی جون ولی خب اون با یکی دیگه بوده با شما که نبوده منظورش 

هیچ
راستش من مجردم زیاد سر رشته ای ندارم اجی جون ولی خب اون با یکی دیگه بوده با شما که نبوده منظورش  ...

خب من اگه از ازدواجم راضی باشم ترغیب میکنم به ازدواج اما به نظرم شوهرم جوری حرف میزنه انگار بهش ظلم شده، اونجا که نوشته از وقتی بله بگی رنگ خوشی رو نمیبینی منظورش به زندگی خودمونه دیگه🥺

2706