2733
2734
عنوان

اسپرسو فوری کسی خریده

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست
من گرفتم . عاااالیه . فردا یادم بندازید مارک یا همون برندشو بگم . برا منکه عالی بوده هر کی هم میاد ب ...

چه خوب حتما بهم بگو عزیزم 😍

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چه خوب حتما بهم بگو عزیزم 😍

سلام. ببخشید فراموش کرده بودم . تام کینز البته چنتا رنگ داره بسته بندیش رنگ سبزش عالیه . سرچ کنید بالا میاد 

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. ببخشید فراموش کرده بودم . تام کینز البته چنتا رنگ داره بسته بندیش رنگ سبزش عالیه . سرچ کنید با ...

خواهش میکنم .ممنون عزیزم لطف کردی .

الان این اسپرسو هست؟ چطوری درست میکنی؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خواهش میکنم .ممنون عزیزم لطف کردی . الان این اسپرسو هست؟ چطوری درست میکنی؟

قهوه هستش ولی فوق العاده انرژی میده . میخوایید امتحان کنید از قهوه فروشی یکم بگیرید اگ اوکی بود بسته هاش یک کیلوییه سفارش بدید. من تو همین قهوه جوشای رو گازی میریزم درست میکنم 

قهوه هستش ولی فوق العاده انرژی میده . میخوایید امتحان کنید از قهوه فروشی یکم بگیرید اگ اوکی بود بسته ...

پس خوبه .ولی من تو قهوه جوش قهوه میری م اصلا خوب در نمیاد. دون دونه میمونه قهوه

پس خوبه .ولی من تو قهوه جوش قهوه میری م اصلا خوب در نمیاد. دون دونه میمونه قهوه

ینی دون دون تو قهوه میاد یا تو قهوه جوش می مونه؟ منکه درست میکنم قهوه صاف و یکدست میشه 

ینی دون دون تو قهوه میاد یا تو قهوه جوش می مونه؟ منکه درست میکنم قهوه صاف و یکدست میشه 

کلا دو فاز هست آبش رقیق با دونه های قهوه .یه دست و غلیظ نمیشه.

کلا دو فاز هست آبش رقیق با دونه های قهوه .یه دست و غلیظ نمیشه.

عه . نه بابا . چرا اینجوری ؟ از کدوم قهوه جوشا دارید. خیلی خوب میشه برا من . 

عه . نه بابا . چرا اینجوری ؟ از کدوم قهوه جوشا دارید. خیلی خوب میشه برا من . 

ازین دسته دار کوچیکا  .بعضیا تو همینا هم درست میکنن عالی میشه.برای شما از کدوماست؟

ازین دسته دار کوچیکا  .بعضیا تو همینا هم درست میکنن عالی میشه.برای شما از کدوماست؟

برا من استیلی هس ازون کوچیکا راه راه هس ارتفاعش بیشتره ولی خیلی ازش راضی ام . دوستم ازون راه راه ها داره مث یکی من نمیشه قهوش .

برا من استیلی هس ازون کوچیکا راه راه هس ارتفاعش بیشتره ولی خیلی ازش راضی ام . دوستم ازون راه راه ها ...

برای منم استیله ازین دسته دارا کوچیک .

برای همینم گفتم فوری باشه که فقط تو آب جوش بریزیم و تمام

برای منم استیله ازین دسته دارا کوچیک . برای همینم گفتم فوری باشه که فقط تو آب جوش بریزیم و تمام

ولی دم کنید بهتره تا آمادش . البته من با آمادش موافق نیستم

صد در صد .پس یکم بگیرم بیارم ببینم اگه از پسش براومدم کیلویی بخرم .

ممنون عزیز.لطف کردید

الان سرچ‌کردم خیلی تعریف کرده بودن ولی تاریخ مصرفش سه ماهه هست .یک‌کیلو‌ خورده میشه سه ماه؟

الان سرچ‌کردم خیلی تعریف کرده بودن ولی تاریخ مصرفش سه ماهه هست .یک‌کیلو‌ خورده میشه سه ماه؟

نه بابا سه ماهه نیس شاید اون اینجوری بوده حالا من نمیدونم کجا گذاشتم پیدا کردم تاریخشو میگم . ولی یکسال هس

2706