2737
2739

اینجا خیلی دیدم از دعا و صلوات دسته جمعی نتیجه گرفتن،شاید من بنده گناهکار خدام صدامو نمیشنوه میشه شما صدای من باشین؟؟😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من انگاری ممنوع الدعوه ام 😂تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطی فک کنم بلاکت میکنن

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2731

عزیزم امیدوارم دلت شاد بشه. بله اینچا خیلی دعاها می گیره من خودم باور نداشتم تا توی یه تاپیک که دعای دسته جمعی بود گفتم واسه پدرم دعا کنید. حالش خیلی بد بود دیگه روی پاش نمی‌تونست وایسه تند تند وزن کم می‌کرد. خیلی یهو معجزه شد دوروز بعدش گفت انگار حالم بهتره. ایشالا شما هم دلت شاد می‌شه عزیزدلم

2738
🤣🤣🤣🤭چرا اخه.خدانکنه

نمد هرچی منطقی صحبت میکنم خواهش میکنم هرچی میگم انگار نه انگار ☹️

نه شما دعام کن لطفا به خاطر بچه ۳سالم خدا یه رحمی بکنه

خدا سلامتی و طول عمر بده بهت ❤️