2733
2764
عنوان

زیادی دل میسوزونم واس شوهرم؟؟؟؟

193 بازدید | 15 پست

از نظر مالی 

و اینکه به خودم سخت بگذره اون راحت باشه خودم تو دردسر بیفتم اون نیفته

زیاده روی میکنم 

بخواد اجارررره بده خودش واسش مهم نیست من حرصش میخورم میگم نده میریم جای کوچیکتر بیخواد واسم اژانس بگیره میگم نکن دو قدم میرم خودم در صورت که خودش همجا با ماشین خودش و تاکسی میره بنظرتون زیاد روی میکنم ؟؟

مریض میشم میگم خوب میشم دکتر نمیخواد در صورت که خودش کوچکترین مریضی میره دکتر البته میگه بهم بریما  اون  خودم قناعت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زتی ک خرج نداره ارج نداره خرج تو نکنه خرج کس دیگه میشه سعی کن براش بهترین بپوشی بهترین آرایشگاه بری با کوچک ترین مریضیم بری دکتر بزار ببینه ک برا خودت ارزش قائلی تا اونم ارزشتو نگه داره 

دست خودم نیست میگم جای دیگه میزنیم به یه زخم چکار کنم

خیلی زود ارزشتو از دست میدی جوری ک دیگه کلا نه برات دل میسوزونه نه دلش میاد خرجت کنه یا چیزی بخره برات، تعادل حفظ کن من خودم خیلی میسازم ولی گاهی حس میکنم داره پرو میشه از پس انداز برا خودم یچی میخرم بفهمه منم خرج دارم

دخترم تمام زندگیم🤗 میشه ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کنی؟🥲ممنونم دوست خوبم❤
زتی ک خرج نداره ارج نداره خرج تو نکنه خرج کس دیگه میشه سعی کن براش بهترین بپوشی بهترین آرایشگاه بری ...

بقیه خرجا میکنم اونم زیاد واس همین دوست ندارم از این طرفا بره فشار

خیلی زود ارزشتو از دست میدی جوری ک دیگه کلا نه برات دل میسوزونه نه دلش میاد خرجت کنه یا چیزی بخره بر ...

من خرجم خیلی زیاده واس خریدو تفریح و ... سر اینچیزا زیادی راه میام

سلام منم چیزای مختلف اینطوری بودم و‌گاهی هستم

میدونید آخر این زیاده روی چیه؟ یک روزی سر یک چیزی نارتحت می‌شید بعد غصه میخورید میگید چرا زیاده روی کردم. اگه از امشب خواستید زیاده روی نکنید، کوتاهی هم نکنید که همیشه خرج بزارید دستش بهترین کار آدمیزاد متعادل بودن و افراط و تفریط نداشتن هستش که اتفاقا سخته...  سعی کنید پر خرج نباشید که هر روز هرچی دست یکی دید بخواد،  اصلا هم خرج نکن بمونید هم ، نباشید ، یک حد وسط نگه دارید نه خودتون زده بشید اگه یکوقت شکرآب شد یکی دوساعت نه همسرتون بالاخره شکر آب شدن هم نمک زندگیه. زیاد که آدم سختی بده به خودش ممکنه بزنه سیم آخر زیادم بیخیال باشه میشه زحمت برای دیگران

پس حد وسط باید نمرین کنیم 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2706