2737
2734
عنوان

بنظرتون مغز مهمه یا تلاش؟ شده اصلا هیچی نفهمین

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 24 پست
چه خوووب خوشبحالشون واقعا... اووووف   غم دارم شدید ... اصلا دلم نمیخاد  وارد جمع بشم& ...

اینم توجه کن صددرصد همه ی اونایی که کاری انجام میدن به خاطر علاقه نبوده

الان خیلی کم شده اونایی که بخاطر علاقه کار میکنن والا علاقه چیه پوله

میش ...... درخواست دوستی قبول نمیکنم 🙃
چه خوووب خوشبحالشون واقعا... اووووف   غم دارم شدید ... اصلا دلم نمیخاد  وارد جمع بشم& ...

یه دلیلشم ازدواج زودمونه با بچه و کارای خونه جلو خودمونو گرفتیم هر کی میشناسم کادو درآمدش از قبل مجردیشه یا قبلا آموزش دیده تو متاهلی شروع کرده 

کاربری دو تا خواهره زبیده و مریم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من تلاش مهمتره چون مغز یه اندامیه که هرچی بیشتر ازش کار بکشی فعال تر میشه

میدونی چیه 

فقط میگم حتما مغزشون میفهمه 

من فیزیک و شیمی و ریاضی و زیست 

یعنی تمام چشم و گوشم به تخته بود...

اما واقعا نمیفهمیدم 

بیچاره خانوادم  چقدر کتاب های خوب و قطور خریدن چقدر کلاس نوشتن منو...

اما جواب نگرفتم 

یه دلیلشم ازدواج زودمونه با بچه و کارای خونه جلو خودمونو گرفتیم هر کی میشناسم کادو درآمدش از قبل مجر ...

من ۲۳سالگی نامزد کردم

خیلیم خودمو  خانوادم تلاش کردیم قبلش ک  یه جوری چیزی یاد بگیرم نشد ک نشد

2742
من ۲۳سالگی نامزد کردم خیلیم خودمو  خانوادم تلاش کردیم قبلش ک  یه جوری چیزی یاد بگیرم نشد ...

منم ۱۷ سالگی رفتم آرایشگری الان یکی ازینا که باهام بود مغازه داره .....

من نتونستم مشتری بو عرق میداد یا خیلیدستم کند بود خیاطی هم رفتم فقط یه مانتو دوختم ....دیگه چیزی نرفتم ....ن همونموقع مجردی سه سال مینشتم شاید پرستاری می‌آوردم سخت هست ولی دستت تو جیب خودته تازه اونموقع کنکور بهتر بود الان سختره

منم ۱۷ سالگی رفتم آرایشگری الان یکی ازینا که باهام بود مغازه داره ..... من نتونستم مشتری بو عرق مید ...

الان چند سالته؟

چیکارا میکنی در طول روز؟

بچه داری؟

من ۱بچه دارم 

اما خیلی روزام تکراری و مزخرف شدن

الان چند سالته؟ چیکارا میکنی در طول روز؟ بچه داری؟ من ۱بچه دارم  اما خیلی روزام تکراری و ...

من ۲۸ ام میرم تو ۲۹ ن بابا عقدم....کلاس و باشگاه میرم کلاس چرم دوزی رفتم نقاشی رو سفال میکشم ولی کسی  نمیخره 

میدونم تا قبل عروسی جایی شاغل. نشم دیگه خبری نیست 

پیاده روی برو 

2738
من ۲۸ ام میرم تو ۲۹ ن بابا عقدم....کلاس و باشگاه میرم کلاس چرم دوزی رفتم نقاشی رو سفال میکشم ولی کسی ...

همسن  هستیم...

میفهممت 

ادم دلش میخاد مفید باشه و حداقل پولی دربیاره !

لامصب سر و زبونم ندارم با چند نفر رفیق شم خوش بگذرونم

همسن  هستیم... میفهممت  ادم دلش میخاد مفید باشه و حداقل پولی دربیاره ! لامصب سر و زب ...

منم دارم ولی بی پول که باشی همونجا غریبی میکنی اونا دارن توونداری 

خیلی پشیمونم کاش رشته بهتر میرفتم اصلا جهنم دوسال تو خونه میموندم پرستاری چیزی که لااقل وابسته نباشم بخدا ارزش داشت من عقل نکردم  اونموقع