2737
2739

حقوق همسرش رو 

دوتا بچه کوچیک داشت 

هردو رو میورد اموزشگاه ۱۶۰۰ هزینه 

یعنی حدودا با ۶ تومن میگذروند 

البته تو ۱طبقه از خونه خانواده شوهرش زندگی میکنه هزینه میکن نداره 

گفتم کمکتم میکنن مالی گفت نه اصلا

به نظر شما میشه با ۶ سخت نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما شوهرمون زندست با۹ تومن میگذرونیم از ۶صب نیره ۸ شب خونس

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2731

کار نمیکنه ؟ اگه خونه از خدش باشه شاید بشه

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺
2740
مطمئن باش ک زندکی راحتی دارن وگرنه آموزشگاه زبان ک واجب نیست میتونست بچه هاشو ثبت نام نکنه ! ولی ب ...

زبان از نون شب واجبتره

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

افرین بهش که آموزش بچه هاش رو اولویت قراررداده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
مطمئن باش ک زندکی راحتی دارن وگرنه آموزشگاه زبان ک واجب نیست میتونست بچه هاشو ثبت نام نکنه ! ولی ب ...

موافق نیستم 

بجای ماهی داره ماهی گیری یاد میده

کارش خیلی ارزشمنده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
زبان از نون شب واجبتره

درسته

ولی نه برای کسی که زیر خط فقره !!!!!!

مسلما برای بچه ای که نتونه گوشت و مرغ و مواد غذایی مقوی بخوره و  ضعف داشته باشه ، کلاس زبان مثل یه شوخی میمونه !!!!!!

(    )

والا ماهم  درآمدمون کمه

ولی جفت  بچه هام   زبان میرن    یه رشته ورزشی (رزمی) رو حرفه ای ادامه میدن  چند ساله

کلاس تقویتی درسی هم میزارم

شده  از لباس و مهمونی دادن و  .... خودم و شوهرم بزنم    می فرستمشون

کاش پول داشتم   کلاس موسیقی  می فرستادم

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
2706