2737
2739
عنوان

حقوق اسنپ چقده حدودا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 23 پست
جاریم کار میکنه خودش میگه یه قرون نداره برام شوهرش میگه روزی یه تومن درمیاره (البت نمیخواد کم بیار ...

هر دو درست میگن

خودش عضو اسنپ‌هست سرویس نمیگیره هیچی در نمیاره

شوهرش روی بیست سی تا سرویس میره و یه تومن در میاره😄

جاریم کار میکنه خودش میگه یه قرون نداره برام شوهرش میگه روزی یه تومن درمیاره (البت نمیخواد کم بیار ...

یه پیج تو اینستا دیدم با اسنپ کار میکرد.ی روز از ۵ صبح تا ۶ عصر رفته بود استهلاک و پورسانت اسنپ و بنزین و گاز و ... کم کرده بود حدود یه تومن براش موند بود برا یه روز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اگه کاری باشه  من یک از نزدیکام دانشجو بود تمام وقتهای بیکاری را انجام میداد خرج دانشگاه ا ...

بله من دانشجو هستم و برای اوقات فراغت میخام 

ب نظرت ماهی ۴ تومن در میاری؟

کاربری قبلیم تعلیق شد😭 میشه واسه حاجتم یک صلوات بفرستی منم میفرستم برات🥺    من در حال جذب بهترین چیزا هستم برکت و فراوانی به زندگی من در حال ورود است 😇  (💍)خدایا شکرت بابت همه چیززززز  بهترین چیزا تو دنیا : املت با پیاز . چیپس و تخمه . شیر موز. شکلات زیاد خیلی زیاد :) وای الان که دارین‌این امضا رو میخونید من تو فکر شکلات کاکائویی ام راستی چشم گوسفند ام خیلی خوشمزس تو کله پاچه😶 (چندشم خودتونید) عاشق غذا های دریایی ام هر نوعش حتی ۸ پا😁 مرغ ام دوست دارم عاشق سبزیجاتم😭 عاشق خاب هستم :))))) در کل یک عدد انسان شیکمو خابالوام در عین حال هرچی بخورم چاق نمیشم🤣 متاهل و متعهد به وجودت🤍
یه پیج تو اینستا دیدم با اسنپ کار میکرد.ی روز از ۵ صبح تا ۶ عصر رفته بود استهلاک و پورسانت اسنپ و بن ...

😐😐😐چقدر کم

من میخام همینطوری واسه فراغت برم‌ ن یک شغل ثابت ک

کاربری قبلیم تعلیق شد😭 میشه واسه حاجتم یک صلوات بفرستی منم میفرستم برات🥺    من در حال جذب بهترین چیزا هستم برکت و فراوانی به زندگی من در حال ورود است 😇  (💍)خدایا شکرت بابت همه چیززززز  بهترین چیزا تو دنیا : املت با پیاز . چیپس و تخمه . شیر موز. شکلات زیاد خیلی زیاد :) وای الان که دارین‌این امضا رو میخونید من تو فکر شکلات کاکائویی ام راستی چشم گوسفند ام خیلی خوشمزس تو کله پاچه😶 (چندشم خودتونید) عاشق غذا های دریایی ام هر نوعش حتی ۸ پا😁 مرغ ام دوست دارم عاشق سبزیجاتم😭 عاشق خاب هستم :))))) در کل یک عدد انسان شیکمو خابالوام در عین حال هرچی بخورم چاق نمیشم🤣 متاهل و متعهد به وجودت🤍
2731
من برام سواله این امتیازها چه تاثیری براشون داره؟

مامورهای دیج ی و اسنپ و بقیه ک خریدها رو میارن هم میگن حتما امتیاز بده. ی مبلغی انگار با توجه ب امتیازها بهشون میدن

برای مسافر اسنپ هم راننده ها  امتیاز میدن ولی برای ما ک‌تاثیری نداشته

یه پسره تو اینستا چالش گذاشته که در یک ماه چقدر میشه از اسنپ کاسبی کرد  تو تهران هست  رو ...

چقدر زیاد در آمدش اندازه یک دکتره ک

بله من دانشجو هستم و برای اوقات فراغت میخام  ب نظرت ماهی ۴ تومن در میاری؟

اون لنده خدا بیش از اینها در می اورد ولی چون اقا بود همه وقت بکار بود از صبح زود گرفته تا اخر شب و کلاسهاشم میرفت اخلاقش عالی بود طوری که مشتریاش ازش میخواستند سرویس شون بشه و برخی را قبول میکرد 

یک خانواده ای برای بچه اش راننده نطمئن میخواست و ایشون را انتخاب کرد 

پسر خیلی اقا و سر به راهی هست 

بله من دانشجو هستم و برای اوقات فراغت میخام  ب نظرت ماهی ۴ تومن در میاری؟

شما روزی 2 ساعت بری 5 تا مسیر ک کرایه ش میانگین 30 باشه 

میشه 150 

ماهی 4500

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 
2738