2733
2734

دو روز گذشته از پریودیم و مدام سردرد دارم 

ممکنه علائم بارداری باشه؟کسی اینجور بوده و باردار شده؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بچه کوچیک دارم اصلا به بارداری فکر نمیکنم اما جلوگیری طبیعی داشتم میترسم باردار باشم

پس حتما تست بزنید

منم مثل شمام

ولی فعلا که تست میزنم منفیه

ببینم تا آخر هفته چی میشه

پس حتما تست بزنید منم مثل شمام ولی فعلا که تست میزنم منفیه ببینم تا آخر هفته چی میشه

تست همون موقع که انجام میدم منفیه اما بعد چند ساعت نگاه میکنم هاله میندازه بیبی چک 

فردا باز باید تکرار کنم ببینم بیبی چک  همون موقع مشخص میکنه یا ن

پس حتما تست بزنید منم مثل شمام ولی فعلا که تست میزنم منفیه ببینم تا آخر هفته چی میشه

سلام تست من همون موقع هاله انداخت 😮‍💨😔😔😔فکر کنم باردارم 

۴ روزم گذشته از پریودیم میترسم برم ازمایش ۱۰۰درصد بگن بارداری 😭😭😭😭

سلام تست من همون موقع هاله انداخت 😮‍💨😔😔😔فکر کنم باردارم  ۴ روزم گذشته از پریودیم میترسم ب ...

منم ۴ روز گذشت بعد پریود شدم البته برا من هاله نداشت

اما اگه واقعا نمیخوایین

زودتر دارویی چیزی بخورین تا دیگه بیشتر بزرگ نشه

اونروز نوشته بودن شربت زعفرون

منم ۴ روز گذشت بعد پریود شدم البته برا من هاله نداشت اما اگه واقعا نمیخوایین زودتر دارویی چیزی بخو ...

خوش حالم شدم واستون عزیزم😍🥰

والا همه چی میخورم ولی متاسفانه پریود نشدم حالا میرم ازمایش میدم تا مطمئن شم باردارم یا نه

خوش حالم شدم واستون عزیزم😍 🥰 والا همه چی میخورم ولی متاسفانه پریود نشدم حالا میرم ازمایش میدم تا ...

من که از خدامه باردار شم اما فعلا باید داروهای شوهرم تموم شه بعد

ازمایش دادین بهم خبر بدین

2706