2733
2734

کلیه؟؟یکمم ران پای چپم درد میکنه کسی تجربه ای داره میرم دکتر سونو ولی تا برم کسی مثل من بوده

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
وای وای منم الان دقیقا عین توام 

میشه دقیق بگی چطور و چند وقته اینطور شدی دکتر رفتی یا نه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پلوی چپم درد یهو تیر میکشه و بعضی وقتام حالت ضربان داره وتخمدانمه نمیدونم چیه کشاله ران چپم وپای چپمم درد میکنه نمیدونم این چ کوفتیه دیگه خسته شدم بخدا همش درد  درد تو اقدامم هستم وای پریود شدم اما هنوز دردارو دارم 

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
2731
منم پلوی چپم درد یهو تیر میکشه و بعضی وقتام حالت ضربان داره وتخمدانمه نمیدونم چیه کشاله ران چپم وپای ...

مال من میزنه ب کمرم از پشت نزدیک ستون فقرات خدا کنه خوب بشیم تحمل ندارم دیگه

میشه دقیق بگی چطور و چند وقته اینطور شدی دکتر رفتی یا نه

نه دکتر نرفتم چند روز قبل پریودم اینجور شدم اول فکر کردم باردارم ولی بعد ک پری شدمم باز دردش ادامه داره همش ۱روز ونصفی خونریزی داشتم بعدش قطع شد خیلی ناراحتم چه مرزی گرفتم.از انتظار واسه بچه خسته شدم 

مال من میزنه ب کمرم از پشت نزدیک ستون فقرات خدا کنه خوب بشیم تحمل ندارم دیگه

ازمنم همینطوره خدای نکرده دیسک کمر نداری؟آخه من دارم ولی مطمئن نیستم چون درداشو دارم ام آر آی هم دادم منتظر جوابشم

نه دکتر نرفتم چند روز قبل پریودم اینجور شدم اول فکر کردم باردارم ولی بعد ک پری شدمم باز دردش ادامه د ...

عزیزم الهی خوب بشی اما باز ی ازمایش بده چون زود قط شده پریودیت 

2740
ازمنم همینطوره خدای نکرده دیسک کمر نداری؟آخه من دارم ولی مطمئن نیستم چون درداشو دارم ام آر آی هم داد ...

دیسک کمر مگه میزنه ب پهلو؟؟نمیدونم تاحالا درد کمر نداشتم

عزیزم الهی خوب بشی اما باز ی ازمایش بده چون زود قط شده پریودیت 

نه میدونم نیستم،دعاکن حمله بشم الهی توهم زود زود خوب بشی ولی یه سونو برو

نه میدونم نیستم،دعاکن حمله بشم الهی توهم زود زود خوب بشی ولی یه سونو برو

ان شاالله بحق حضرت زهرا زودتر باردار بشی و ی نینی سالم و تپل مپلی بغلت بگیری عزیزم 

ان شاالله بحق حضرت زهرا زودتر باردار بشی و ی نینی سالم و تپل مپلی بغلت بگیری عزیزم 

قربونت برم الهی خدا دعای تو روبشنوه.منم آرزوی بهترینهارو میکنم برات💜