2733
2764

یه پسری از بچه های گروه ورزشیمون  به من پیام میده هر شب درحد یکساعت .کارمند بانک هست صب میره تا بعد ظهر من ۲۳سالمه اون ۲۸سالشه .اسمی از دوستی نیورده یا ازدواج اما خانواده ای معتقدی داره 

فقط چند بار نامحسوس گفت گفت میخاد با من اشنا بشه تصمیم به اشنایی داره (برا ازدواج ..)

بنظرتون چیکار کنم بهش بگم بهم پیام نده اگ منو میخای برو با خانوادم حرف بزن 

یا نه باهاش یه مدت چت کنم اشنا شم 

نظر شما چیه   

اگه مورد خوبیه و معتقد هست حیفه با چت از دستش نده

سرد باش خودش حرفشو میزنه حرفشو که زد بگو با خونوادم صحبت کن

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

یکم بنظرم با رعایت تمامی خط قرمز ها و تمامی اصولا 

و بدون اینکه صمیمی شی و سریع پسرخاله 

یکم باهاش صخبت کن تا مستقیم حرفش رو به زبون بیاره 

اون موقغ بگو بیاد برای خواستگاری 

بعد خواستگاری اشنا شید

حالا یه سوال گروه وذزشی چی؟

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

اشنایی رو میتونی برای زمانی بزاری که خانواده ها باهم آشنا بشن و رف امد کننن.. بنظرم ارتباط چت نداشته باش صبر کن تا اقدام کنه و بیاد جلو.. ببین مرد عمل هست یا فقط حرف میزنه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706