2733
2739

واکنش شما به عنوان عروس چیه؟ قهر میکنید یا بی تفاوتید!! قبلا هم پول عروسی همه را بهشون داده حز شما ، البته از بی عرضگی شوهرتون هم هست که چیزی نمیگه اما ۱۵ ساله کار پدر و مادرشوهرتون همین باشه همه کادوها برای اون عروسا موقع پول گرفتن اول از شوهر شما بگیره و بعد هم پس نده !! وضع مالی اون برادر شوهرها هم خیلی خوبه اما زرنگند همیشه میگند نداریم و بدبختیم اما سالی دو تا سفر خارجی میرند اما ما یه بارم نرفتیم !!! 

الان من واکنش نشون بدم یا مثل اون ۱۵ سال سکوت کنم تا هر کار میخواد بکنه شوهرمم یه ادم وابسته هست که حاضره پول نگیره اما پدرش ازش راضی باشه ،خودمون هم واقعا نیاز مالی داریم پدرشوهرم این پول را گرفته تا وسایل خونش را نو کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر کاری کنی بازم شما میشی آدم بده  کلا محل نده  شوهرت اگر بخواد از پسشون برمیاد&nb ...

شوهرم اینقدر وابسته هست حاضره هر چی داره بده پدرش اما فقط پدرش از دستش راضی باشه 

اعصابم خورده به نظرم پدرشوهر و مادرشوهرم یه جورایی ما را احمق فرض کردند. فقط سواستفاده میکنند این بار اولشم نیست 

پدر شوهر من اتفاقا فقط از شوهر من قرض میگیره و پس نمیده

چون پسر های دیگه به خاطر همین دلیل پول نمیدن بهش

به من ربطی نداره بخوام دخالت کنم اصلا وارد این قضیه نمیشم

عزیزم قطع ارتباط کن کلا 

من خواهر نامزدم حق نامزدمو بالا کشیده از شراکت و حتی هزار ت حقوقشم نداده بهش و اخراجش هم کرده ،نامزدمم بلاکش کرده و قطع ارتباط حتی ببینن همو سلام نمیکنن

سخته واقعا مسئله شوهرتونه

ب لحاظ اخلاقی کارشون بسیار نادرسته در اصل پدرش باید حامی باشه اما خب اینبار انگار که از زمین ب آسمون میباره😒

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2740
شوهرم اینقدر وابسته هست حاضره هر چی داره بده پدرش اما فقط پدرش از دستش راضی باشه  اعصابم خورده ...

بزارش تو تنگنا 

مثلاً خرج تراشی کن 

البته همسرت از اول اینجور بوده ،عوض شدنش سخته

خسته از هرچی که بود/خسته از هرچی که هست.

خانواده نامزدمم هیچ پولی کمک ما نکردن که بریم سر زندگیمون حتی هزار ت ،درنتیجه واقعا بخوان از نامزدم پول بگیرن هم نمیزارم حتی الامکان یا میگیم نداریم والسلام ،نسبت به خانواده خودمم همینم چون اونا هم همکاری نکردن واسه حمایت از ما

حالم از اینجور مردای بی عرضه بهم میخوره  بابای خودم اینجوریه  کلی پول به بقیه داده بهش ن ...

وای به خدا منم همش حرص میخورم پدرشوهرم همیشه میگه اون پسراش خرجشون نمیرسه اما سالی دو بار یفر خارجی میرند مدام وسیله خونه عوض میکنند ، ازین طرف پدرشوهر اشغالم صبح تا شب تو قهوه خونه ها افتاده پول عوض کردن وسایل خونش را از ما میگیره اخه ادم چه قدر حرص بخوره؟ من ۱۵ ساله با همون جهازم زندگی میکنم چون شوهرم میگه همینا خوبه بعد مادرشوهر ذلیل شده من از شوهرم پول بگیره وسیله خونه عوض کنه 

سلام همزاد عزیزم خوبی؟

داری زندگی منو بازگو میکنی؟

به خدا که از دستشون آسایش ندارم نمیتونم لباس نو بپوشم چون میترسم فک کنن پول داریم بیان سراغ شوهرم 

۵ سال قبل ۳۰ تومنو گرفتن برا اون یکی داداشو با سودش دادن برا شوهرمو خوردن ،۲ سال قبل کا هزینه عروسی شوهرم داد کادو رو اونا برداشتن ۳۰ تومن بود 

امسالم اومدن گفتن ۳۰ بده داداشت داره کار راه میندازه 

خدا بهم رحم کرده بود هفته قبلش گوشی خریدم پول دستور بالش نبود بده و گفت ندارم 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خانواده نامزدمم هیچ پولی کمک ما نکردن که بریم سر زندگیمون حتی هزار ت ،درنتیجه واقعا بخوان از نامزدم ...

عزیزم پدر شوهرمن همه پولا چ‌طلاهای عروسی ما را برداشت ، عروسیمونم درخد مهمونی بود الان ما داریم پولا را بر میگردونیم ، شوهرم مثل سیب زمینیه من چیکار کنم واکنش نشون بدم قهر کنم یا بزارم مثل اون ۱۵ سال بازم شوهرما بچاپند ؟؟؟ به خدا به ما هم ریالی کمک نکرده فقط میگیره😢😢😢

شوهرم اینقدر وابسته هست حاضره هر چی داره بده پدرش اما فقط پدرش از دستش راضی باشه  اعصابم خورده ...

کارت پول شوهرت را از چنگش دربیار..یکم بذار برای مخارج..باقیشو تند تند طلا بخر..اگه هم گفتن بگید نداریم

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
2706