2752
2734
بچه دو ماهه که نمبیشه اب و قنuد بخوره....چجوری بهش قطره بدم؟با قطره چکون بدم؟ کدوم تب ینج دقیقه؟تب سنج دیجیتالی دارم ولی مثل اینکه دقیق نیستن مثل جیوه ای ها...۳۸.۷ رو نسون میده..از نگرانی دارم میمبرم..قطره هم تلخه نمیخوره بالا اورده شیر ریخته......
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
قطره بده پاشویه اش کن سریع نزار بره بالا اب با قطره چکون یا شیشه شیر بده یا حتی قاشق پاشویه کن حتما همین الان تبش خیلی رفته بالا
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
تبش خیلی بالا هست خطر داره ببرش زیر دوش آب ولرم رو به گرم بعد کم کم آب رو ولرم کن آب سرد نریزی روی بچه شوکه میشه
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
قطررو بده بریز کنار لپش اشکال نداره تلخ باشه تب خطرناکه اصلا بچه دو ماهه فقط حس چشاییش چیزای شیرینو درک میکنه طعم دیگرو نمیفهمه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
گوش کن تبش بالاس پاشویه فایده نداره براش شیاف بزار یا دو برابر وزنش قطره استامینافون بده و ببرش زیر دوش اب به اون روشی که گفتم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2706