2733
2739

سلام دوستان دختر من کلاس سومه مسئله های ریاضی رو هر چقدر توضیح میدم نمیفهمه از اول هم ضعیف بود ولی حالا که درسا داره سخت تر میشه اینم بدتر میشه چیکارش کنم حوصلم اصلا نمیکشه انگار مغز تو سرش نیست فقط من میگم اونم مینویسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مسعله رو نود درصد دانش اموزا نمیتونن حل کنن منم اینجوری بودم سخت نگیر بهش 

/اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکهبه سادگی دارم تورو نادیده میگیرم😊👌/باب اسفنجی: میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه....پاتریک: دیگه ساده نباش؛راه راه باش🙂✌/ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...»زندگی یعنی همین🤗🤍/هیچ چیز تو دنیا نمیتونه ذات آدمارو تغییر بده همونطور که هرچقدر به سیر سس بزنی بازم مزه سیر میده😏🤙/بخندو شاد باش، شایسته‌ی ماه نیست که غمگین باشه🥰♥️ #خوبیا_برمیگرده🤍😉
2728

عزیز ریاضی درس سختی هست همینجوری شما باید با بازی آموزش بدید و سعی کنید مثال تو  زندگی براش بزنید اگر فقط توضیح بدید که نمیفهمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

هر کس یه استعدادی داره این نمره ها هیچ‌تأثیری رو‌ی خوشبختی ما نداشتند 

احتمالا پایه اش ضعیفه وگرنه میرفت تو مخش بچه دو سال گذشته رو‌آنلاین بوده براش کلاس تقویتی بگیر ولی بهش نگو مخ نداریی

2738

سوم یکم سخت راه میوفتن سعی کن امسال حتما حتما جدول ضرب رو یادش بدی اگه هیچی هم یاد نگرفت اینو خوب حفظ باشه 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

دختر منم مسئله سختشه به خاطره همین امثال گذاشتم تقویتی.معلم گفت برای مسئله زیاد بتید کتاب و داستان بخونه مسئله یه چیز درکیه😕

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
دوستانی که تجربه دارین کمکم کنید پسرم خیلی باهوش بود همه چیز رو خودش یاد میگرفت امسال هم پزشکی قبول ...

زمان پسرت مدارس مجازی نبوده برای دخترت معلم خصوصی بگیر چند جلسه پایه رو باهاش تمرین کنه