2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت نخواستی قوس بده؟

نه من دوس داشتم چون ارتفاع بینیم کم بود قبل عمل هر جا رفتم مشاوره گفتن قوص نمیشه  داد بینیتو اصلا من از مشهد رفتم پیشش عمل کردم واقعا کارش خوبه راضیم حتی ی ویزیتم بعد عمل پیشش نرفتم دیگه سوراخا همه چیش یکیه مشهدیا هر کی عمل کرده دکترا مشهد کج میکنن بینیو رفتم پیش این دکتر واقعا راضیم برگردم عقب بازم میرم پیش همین برا عمل 

هیچ حالی را بقایی نیست ؛ بی صبری نکن...🦄💜
2740
چهل میلیون

پیش مازیار مطیعی برو با کیوان اخترکاوان

دکتر خودم نمیگم بگن تبلیغ و فلان و فلان 

دوستام عمل کردن خوب شده دماغاشون

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین .......اسمم برگرفته از کتاب چرند و پرند دهخداست به معنای چرند بودن نظراتم نیست دوستان😐
این دکترا رو چطوری میشناسین  مطمئنین از کارشون

واسه عمل پیش مازیار مطیعی رفتم کارش عالی بود با سلیقم جور بود من بینیم گوشتی بود منتها تایم عملش پره چند ماه بعده

پیش دکتر کیوان اخترکاوان دوستم عمل کرد ماه شد😂😂😂چهارساله عمل کرده

منتها من پولم ب اختر کاوان نمیرسید مطیعی هم میفتاد تو انجام پایان نامه چون دیر میشد پیش یه دکتر دیگه ک خوب بود از نظرم عمل کردم بخاطر همین پرسیدم بودجت چقدره ک برحسب اون دکتر خوب معرفی کنم

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین .......اسمم برگرفته از کتاب چرند و پرند دهخداست به معنای چرند بودن نظراتم نیست دوستان😐
از این دکترایی که گفتی کدوم نیمه فانتزی عمل می‌کنه و ناراضیش کمتره

هر دو نیمه فانتزی عمل میکنن برو کار هردوشون ببین

ببین اگر خیلی برات مهمه جراهت ماهر باشه برو پیش متخصص گوش و حلق بینی

مثلا من دکتر علی اصغر شیرازی رو میشناسم که متخصصه و عالی انجام میده عملاشو. بیماراش اصلا مشکل تنفسی ندارن بعد عمل. دو تا از دختر عموهام و خواهرم پیشش عمل کردن هر سه راضی بودن