2733
2771

چه از مادرشوهر خودتون چه از دیگران چه خصوصیتی دیدید که به دلتون نشست؟

مثلا یکی از اطرافیان ما مادرشوهرش دختر نداره  هر دفعه میره بیرون یه عالمه برا عروسش وسیله میخره چه لباس چه ظرف و کلا هر چی بنظرش قشنگ بیاد یا براش لباس میبافه و....

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

فقط اینکه همش دنبال خیر و صلاح پسرشه 

در واقع عاشقشه

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

اینکه بدون دعوت نمیاد سرزده نمیاد 

کلا کاری به کارمون نداره😅😅😅😅

این مورد دوم گاهی اذیتم می‌کنه حس میکنم براش ارزشی نداریم 

شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

مادر شوهرم خصلت خوبی نداره متاسفانه 

مامانم خداییش مادرشوهر خوبی اصلا کار به کار عروس نداره بعضی مواقع ما حرص میخوریم🤣

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

پر جیبش شکلات و کیک و ویفر و بسکوییته تا از درمیاد بچه ها ذوق زده میشن بهش میگن دا ابنباتی(یعنی مادربزرگ ابنباتی)

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
2706