2733
2771
عنوان

اومدم نظر بدم سه ساعت نوشتم ترکید

20 بازدید | 16 پست

@خربوریدان    

سلام گلی خوبی

ده خط نوشتم ترکید 😑

تیپت مناسب اون مراسم بود واقعا ساده و رنگ شاد

ذاتت درسته میتونستی یه پیراهن زیر زانو مشکی بپوشی هم لاغرتر به نظر میومدی هم شیک تر اما نکردی!!چون ذاتت بهت گفته نه نکن رنگ شاد بپوش عقد کنونه😍

من به انتخابتم تبریک میگم 

مشخصه خانواده با فرهنگی هستن 

انواع اقسام پوشش و فرهنگ رو یه خانواده اصیل میپذیره و البته تحصیل کرده و حسابی

موفق باشی 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

سلام خیلی ازت ممنونم

مرسی که دلیلم رو متوجه شدی

مرسی که مهربون گفتی

منم میدونم بی نقص نیستم

میدونم لباسم رفتارم قیافه مام هدیه ام هیچ کدوم بهترین نیستند

ولی بهترینی هستن که من بلدم برای جاری جدید انجام بدم 

دلگرمم کردی 

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی ازت ممنونم مرسی که دلیلم رو متوجه شدی مرسی که مهربون گفتی منم میدونم بی نقص نیستم میدو ...

عزیزم داشتم تاپیک رو می‌خوندم که ترکید...

خیلی تبریک میگم بهت بابت جشن جاری ت و خیلی ناز شده بودی وخیلی از عکس ناپیکت انرژی خوب گرفتم 

عزیزم داشتم تاپیک رو می‌خوندم که ترکید... خیلی تبریک میگم بهت بابت جشن جاری ت و خیلی ناز شده بودی و ...

ممنونم ازتون 

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
چه تاپیکی رو از دست دادم، دلم میخواست ببینیم☹️ چرا تو نی نی سایت تاپیکا به ترکیدن میرسه آخه

همیشه همینجوره ی تاپیک خوب ک میبینی زود میترکه 

اما اگه از خیانت شوهرش باشه و جنگ و جدال با مادرشوهره یک هفته میره تو پربازدیدا 

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
سلام خیلی ازت ممنونم مرسی که دلیلم رو متوجه شدی مرسی که مهربون گفتی منم میدونم بی نقص نیستم میدو ...

عزیز دلی 

تازه من از لباستم خوشم اومد 

از اون لباساس که از نزدیک خوشگلن

مهربونی هات بهت بر میگرده 

کارما میبینه 😍😘انرژی منفی وارد نکن اصلا 

سلیقه ها متفاوته 

شاید لباسی که من بپسندم شما دوست نداشته باشی دلیل بر بد سلیقه ای و منو شما نیست 

ذات خوب موندگاره 

اون روز گذشته شما تو ذهن ها موندگار شدی با تیپ و رفتار و اخلاق 

همه لباس هارو فراموش میکنن

اخر عاقبت تاپیکی که دروغ نیست و سر وقت عکس می‌زاره میشه ترکیدن انگار😂

انگاری یه سریا عمدا تو تاپیک این کاربر غرض ورزی میکنن ،خیلی از تاپیکاش میترکه،نمیدونم شایدم اتفاقیه و من اشتباه میکنم ، در صورتی که تاحالا ازش هیچ کامنت بد و نابه جایی ندیدم

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
چه تاپیکی رو از دست دادم، دلم میخواست ببینیم☹️ چرا تو نی نی سایت تاپیکا به ترکیدن میرسه آخه

اتفاقا پر عکس بود😂من دیدم چند تا کامنت خوندم ده خط نوشتم یهو زد تعطیل شد

خیلی استارتر اون تاپیک اشتباه کرده بود 

باید طبق نظر نی نی سایتی ها لباس میپوشید و رفتار میکرد و کادو میداد

اصلا یعنی چی ؟ چه معنی داره بدون اجازه از اینجا کاری کنی 

همه خوشتیپ ها هم تو اون تاپیک بود انگار😏

خیلی بده به پوشش و مدل لباس و حتی رنگ لباس دیگری کاری داشته باشیم 

من توی تاپیک این دوست عزیز بودم چندین بار تذکر دادن ب اون دسته از افرادی ک حاشیه سازی میکردن اما متاسفانه رفته رفته بحث بالا گرفت و نمیدونم دلیل اینکه پرید تاپیکشون چی بود

بنظرم هرکس براساس اعتقادات عقاید و رسم و رسوم خانواده خودش زندگی میکنه 

‌قرار نیس ب زور اعتقادات خودمونو ب خورد هم بدیم 

من توی تاپیک این دوست عزیز بودم چندین بار تذکر دادن ب اون دسته از افرادی ک حاشیه سازی میکردن اما متا ...

حرف حساب 🤌

حرف حساب 🤌

🙏🏻اینکه اپرا توی عقد برادرشوهرش دوس داشته با پیراهن کوتاه باشه یا بلعکس اون جاری بزرگتر با مانتو شلوار رسمی و مشکی حضور داشته باشه ب هیچ احد والناسی مربوط نبود و نیست . سلیقه اوناست ک‌اینجور لباس بپوشن . اینجوری زندگی کنن . تاپیک سفر @خربوریدان    رو خوندم خیلی از دوستان انرژی مثبت و ارزوی سفر خوش داشتن اما خیلیا میگفتن پز میدی و مردم ارزوی سفر ساده ب دلشون مونده . ولی نیت ایشون این بود ک شادی و انرژی بخش بقیه باشن . امید ب زندگی بدن .‌

🙏🏻اینکه اپرا توی عقد برادرشوهرش دوس داشته با پیراهن کوتاه باشه یا بلعکس اون جاری بزرگتر با مانتو ش ...

ان شاالله حال دل همه همیشه خوب باشه 

خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه ❤🤍

2706