2733
2739

میخواست بریم مجلس ارایش کرده بودیم

گفنم بیایین کنار هم یه عکسی تو خونه بگیریم

مادرم از ما عکس گرفت یاد نداشت گوشی عکس نگرفته بود

دوباره بهش یاد دادم دوباره عکس گرفتیم

ولی دخترم خسته شده بود به زور وایستاد اخمو

منم عکسهارو دیدم ناراحت شدم گفتم چرا اینجوری میکنی الان هممون خسته ایم دوباره بابات نمیاد عکس بگیریم

چون شوهرم میشناسم حوصله این چیزارو نداره

مخصوصا اولی رو مادرم اشتباه کرد حوصلش تموم شد

یهو شوهرم از اون طرف داد زد چه وصعشه این چه تربیتیه

بچه نتونستی مثل ادم تربیت کنی

دخترم اشکش اومد به زور نگه داشت

رفت وایستاد که دوباره ماهم بریم عکس بگیریم

منم دیدم اشکش ریخت گفتم

گریه نکن ارایشت خراب میشه

بیشتر شوهرم داغ کرد

خلاصه دخترم فرستادم گفتم برو بگو ببخشید تموم بشه

طفلی رفت  وعدر خواهی کرد و شوهرم با غر قبول کرد

مجبور بودیم وگرنه همه ی مجلس رو ژهر مارمون میکرد

خلاصه دوباره واستادیم عکس گرفتیم و دخترم هم لبخند زد

حالا عکسهارو میبیینم همه اون حوادث یادم میاد

غم میشینه به دلم میخوام گریه کنم و شوهرم رو بزنم

که دخترم رو دعوا کرد

عکس رو ذهرمارمون کرد

دخترم رو مجبور کردم بره عذرخواهی کنه بچم عزت نفسش خراب نشه

چه کنم دوباره عکس رو دیدم حالم خیلی بده

شماهم اینطورین  با دیدن عکس خاطره هاش یادتون میاد

دخترم حدود ۵ سالشه🥺

حالا اگه عکس نمیگرفتی چی میشد بیخیال بشی؟ وقتی میدونین حوصله ندارین خانوادگی

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم شوهرتون از تربیت شما ناراحت شد چرا بچه عذرخواهی کرد

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2731
حالا اگه عکس نمیگرفتی چی میشد بیخیال بشی؟ وقتی میدونین حوصله ندارین خانوادگی

ما اصلا اهل عکس و اتلیه نیستیم

گفتم حالا یکبار خوشگل شدیم عکس یادگاری بمونه

وافعا نمیدونستم اینطوری میشه

حالا واجب بود عکس بگیرید؟  وقتی میبینی همسرت حوصله این کارها رو ندارن انجام نده

ما اصلا اهل عکس و اتلیه نیستیم

گفتم حالا یکبار خوشگل شدیم عکس یادگاری بمونه

وافعا نمیدونستم اینطوری میشه

ما اصلا اهل عکس و اتلیه نیستیم گفتم حالا یکبار خوشگل شدیم عکس یادگاری بمونه وافعا نمیدونستم اینطور ...

کاش خودتو دخترت سلفی میگرفتین خاطره خوب و شادتری میموند

ولی عیب نداره منم هرعکسیو میبینم یادش میاد توی ذهنم من جای شما بودم عکسو حذف میکردم

بعدشم شوهرتون از تربیت شما ناراحت شد چرا بچه عذرخواهی کرد

اخلاقش رو میدونم

منم عدرخواهی کردم ول کن نبود

میگفت چرا مثل بچه ادم وای نمیسته

برای این دخترم عذرخواست

2740
کاش خودتو دخترت سلفی میگرفتین خاطره خوب و شادتری میموند ولی عیب نداره منم هرعکسیو میبینم یادش میاد ...

سلفی میگرفتیم

خودش گفت منم میام ولی بعدش هسته شد

۵ساله رو آرایش کردی؟ حالا این به کنار من از افراد زور گو بدم میاد در واقع حرصم میگیره وحتما جلوش در میام به هر روشی که بلد باشم  حس میکنم زور گوی خونه ی شماهم شوهرتونه این جور موقع ها با زبون چاخان بهش بگو دیگه چه چیزی بهتر از این که آدم برا خانوادش وقت بگذرونه وثبت خاطره کنه اونم تو خوشی

سلفی میگرفتیم خودش گفت منم میام ولی بعدش هسته شد

عیب نداره غصه نخور این نیز بگذرد

ما اصلا اهل عکس و اتلیه نیستیم گفتم حالا یکبار خوشگل شدیم عکس یادگاری بمونه وافعا نمیدونستم اینطور ...

با همسرت صحبت کن اگر میبینی اخلاقش اینجوریه دیگه عکس نگیر چون دخترت گناه داره از الان تحت فشار و استرس قرار بگیره

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
۵ساله رو آرایش کردی؟ حالا این به کنار من از افراد زور گو بدم میاد در واقع حرصم میگیره وحتما جلوش در ...

منم خیلی زبون ریختم 

ولی آروم نمیشد

انگار چه گناهی کردیم دادمیزد

2706