2737
2739

چند روز پیش یکی تاپیک زده بود که یه شهر دیگم و وقتی مامانم اینه میاند مهمونی و می خواند برگردند خونشون من و پسرم داغون می شیم

همه هم کامنت گذاشته بودند که ما هم مثه توییم

اماااااااا من دقیقا برعکسم

اصلا دیگه حوصلشونو ندارم

وقتی میاند خونمون همش ایراد می گیرند. خیلی هم آداب اجتماعی رو رعایت نمی کنند و من خجالت می کشم

با اینکه من شاغلم تلویزیون رو تا ۱۲ شب روشن می کنند و اگر بگم خاموش کنند تا ابد روزی ۵۰بار می گند و خیلی موارد دیگه

من خیلی بدم آیا؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرت مشکلی نداره با این قضیه؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

من هم ب مهمون  میگم لطفا بخوابید

ما عادت داریم زود بخوابیم

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

ما کلن در هر شرایطی به کسی که به عنوان مهمون میاد خونمون  احترام میزاریم

شده مهمون داشتیم تا ۲-۳ صبح بیدار بودیم شاغل هم هستیم

@mimgheyn_art پیج قشنگم 😍 هیچوقت برای شروع خوب،دیر نیست ☺️

منم زیاد حوصلشونو ندارم. تازه اینطوریم نیستن و خیلیم به شخصیت و باکلاسن. منم گاهی عذاب وجدان میگیرم ولی منطقی که فکر میکنم میدونم حق دارم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
نه . تو خیلی هم خوبی .‌اشکال از خانواده ات هست که وقتی میرن جایی شرایط طرف رو در نظر نمیگیرن و رعایت ...

کلا خیلی شلوغ می کنند. چند رور پیش که از سرکار اومدم خونه داشتم از سردرد می مردم دوتا قرص خوردم. بچه هامم شیطونی می کردند.... بابام اینقدر سر و صدا می کردم هر چی می گفتم آروم تر از حرصش بدتر می کرد. واقعا حالم بد بود

رابطه همسرم با همه خوبه..‌ اما من از رفتارای اونا اذیت می شم. سنشون که رفته بالا بدتر شدند هیچ چیزو ...

کنار بیا 

لبخند بزن چون اگه استرس بگیری و نگران بشی یه نقطه ضعفم دادی دست همسرت 

اونا هر چی باشن خانواده ت هستن نمیشه تغییرشون داد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706