2733
2739

سلام ببخشید عزیزان پسر من ده ماهشه یه مشکل کوچولو داره که خیلی بابتش ناراحت و نگرانم (میشه ازتون خواهش کنم که نپرسید مشکل چیه چون توضیحش برام سخته )،

میشه هرکدوم تون هر چندتا که در توانتون هست براش آیت الکرسی بخونید 😔 

این دفعه اخره که دارم نذر و نیاز میکنم جواب نگیرم همه چی رو ول میکنم 😔  

ممنون میشم ازتون ❤️❤️❤️  

الان پسرم بیدارشدم باید برم غذاشو بدم شاید نتونم تک تک جوابتون بدم بعدا میام میبینم 

برای حاجاتتون دعا میکنم 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام، دعاکنید و بعدش همه چیو بسپرید به خدا. نگران نباشید، ان شاءالله مشکل گل پسرتون برطرف میشه.

7 مرتبه آیت الکرسی میخونم ،الهیخیلی زود سلامتی کاملشون بدست بیارند. 

لطفا لطفا اینجوری نگید👇🏻

این دفعه اخره که دارم نذر و نیاز میکنم جواب نگیرم همه چی رو ول میکنم 😔  

👈🏻👈🏻همیشه امیدوارباشید به رحمت خدا و مایوس نشید. 💚

انسان بدرستی همان میشود که به آن فکر میکند.   

ان شالله مشکل بچتون حل بشه عزیزم...بنظر من تقسیم بندی کن خودت همشو بخون صدتا زیاد نیس.از رحمت خدا ناامید نشو گلم خیلیا خیلیییی مشکلات بزرگ داشتن ولی خوب شدن بهتر شدن یا اینکه صدرصدددد عالی شدن.یوقت ناراحت نشی گلم نظر من این بود فقط

۲ تا خوندم گلم انشالله به حق آقا امام زمان مشکل گل پسرت حل بشه🙏🏻🙏🏻🌹🌹

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2740
سلام، دعاکنید و بعدش همه چیو بسپرید به خدا. نگران نباشید، ان شاءالله مشکل گل پسرتون برطرف میشه. 7 ...

آخه خیلی خیلی زیاد دعا کردم نذر کردم و ختم برداشتم و .... هیچ کدوم اثری نداشت 😔 

ان شالله مشکل بچتون حل بشه عزیزم...بنظر من تقسیم بندی کن خودت همشو بخون صدتا زیاد نیس.از رحمت خدا نا ...

میدونم عزیزم خواستم دیگران برام بخونن شاید من آدم بدی هستم جواب نمیگیرم گفتم شاید دیگران برام بخونن بهتر باشه 

میدونم عزیزم خواستم دیگران برام بخونن شاید من آدم بدی هستم جواب نمیگیرم گفتم شاید دیگران برام بخونن ...

اصلااا اینطور نیس تو مادری یه مادر زحمت کش و دلسوز و دعای مادرا هم ک میدونی چقددددد معجزه میکنه ان شالله حاجت روا باشی گلم

2706