2733
2739
http://uupload.ir/files/08k_img_20160809_130113.jpg سلام عزیزا خوبین؟ اولین ماهه از کیت استفاده میکنم و این عکس کیت این ماهمه و اخریش که روز هفدهمه همین الان گذاشتم .دیشب اقدام داشتم. و اینم بگم روز دوازدهم که میشه دومین کیت (و پنجشنبه قبل بود)سونو واژینال داشتم و فولیکول 14 داشتم. با این همه دکتر گفت از شنبه دو سه شب اقدام کن. شما نظرتون چیه اینکه این کیت تازه روز 17 پررنگ شده ینی فردا پس فردا تخمک تازه ازاد میشه؟ کی باید اقدام کنم؟ یکی لطف کنه کامل راهنماییم کنه اینم بگم درواقع امروز غروب روز 17 من شروع میشه الان این کیت به نوعی مال روز 16م هست. کمکم کنین
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت
کسی نیست کمکم کنه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنین
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نانا جان ممنونم دیشب اقدام داشتیم. میدونم امشب رو شوهرم نمیتونه. فردا شب اقدام کنم میشه؟
2728
ببیند من پارسال که برای لاپروسکوپی رفتم روز شنبه ساعت 12 کیت تخمکگذاریم مثل روز 17 شما بود روز یکشنبه که ساعت 13 لاپروسکوپی شدم تو پروندم نوشته یک تخمک در حال ازاد شدن رویت شده امیدوارم این توضیح بهتون کمک کنه اما کلا از روزی که یک کم رنگ میگیره یک روز در میان اقدام کنید
مرسی هرمیون راهنمایی خوبی بود عزیزم. فردا شبو نباید از دست بدم
دوستای دیگه هم اگه تجربه استفاده از کیت رو داشتن لطفا راهنماییم کنن ممنون میشم. اگه فردا شب اقدام کنم دیر نیست؟
2740
روز 13 کاملا پرنگ شد من از روز 10 اقدام داشتم روز 14 یکم کمرنگتر شد بازم اقدام داشتم.خط پایین تا روز 17 کمرنگ بود دوباره 17پرنگ شده منم از 17 تا 20 اقدام داشتم.این توضیحی داره به نظرتون میشه دوتا تخمک آزاد بشه یا اینکه کیت اشتباه نشون میده؟در هرصورت الان 25پری شدیدا دل درد دارم و نفخ و اشتهام خیلی زیاد شده به نظرتون الان بی بی بزنم جواب میده یا زوده؟؟