2733
2771
واقعا؟ من سه ماهمه هنوز بهشون نگفتم نوه اول هم هس

واقعا .چرا نگفتی .من منتطرم فردا تست بدم .زودی برم بگم به خونوادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مبارکه

من دیگه هیچوقت خاله نمیشم وچه حسرتی دارم که بچه ی خواهرمو نمیتونم بغل کنم یااصلا داشته باشمش

خواهرم سنش خیلی رفته بالا و نمیشه که بعد ازدواج بچه بیاره ومجرده و شاغل

۸۰ تا خواستگار رد کرد و اخرش هیچی به هیچی🖤🖤🖤😔

واقعا؟ من سه ماهمه هنوز بهشون نگفتم نوه اول هم هس

۳ ماه خوبه دیگ عزیزم ..حالا ک این همه صبر کردی آن تی هم بده بعد بگو چون بعدش خود خوری میکنی ک چرا صبر نکردم و گفتم .اسم ماه هم نیار بگو چن هفتمه دقیق نمیخواد بگی سری بعدش بگو فلان هفتمه دکتر گف منم بارداری اولم نمیدونم چی ب چیه ناراحت نشن چون ماع گفتن سنگین هس میگن اوووو حالا هم نمیگفتی 

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤

ب سلامتیییی😍انشالله سالم و صالح باش عزیزم

تبریک میگم خاله جووون❤️🍓

در سکوت شب نقش رویاهایت را به تصویر بکش،ایمان داشته باش به خدایی ک ناامید نمی کند و رحمتش بی پایان است..:)متعهدم ب قلبش💍
واقعا .چرا نگفتی .من منتطرم فردا تست بدم .زودی برم بگم به خونوادم 

سری قبل گفتم سقط شد مامانم خیلی ذوق داشت پیر شده بقیه رو خبر کرد

دیگه شانس اوردم زود افتاد ب همه گفتیم اشتباه شده

این و هفته دیگه باید برم سونو ان تی شاید بعدش بگم

سری قبل گفتم سقط شد مامانم خیلی ذوق داشت پیر شده بقیه رو خبر کرد دیگه شانس اوردم زود افتاد ب همه گف ...

خوب کردی پس نگفتی فعلا هم نگو تا پنج اگه مامانت به همه میگه

سری قبل گفتم سقط شد مامانم خیلی ذوق داشت پیر شده بقیه رو خبر کرد دیگه شانس اوردم زود افتاد ب همه گف ...

اها حق داری .درسته .بهترین کارا میکنیدمن حالم بده صبحی .نمیدونم چه غلطی کنم.پاشم برم بخرم الان بیام

اخه یه عالمه راهه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
اشکال نداره سرش سلامت باشه

الان سلامت هم نیست نه فکرش نه جسمش

دوهفته دیگه اولین سالگرد پدرمه داغونه

با مادرم مشهد هست رفتند کمی اونجا ارام بشند

یک ساله هیچ کدوم زندگی نکردیم

🖤🖤🖤

۳ ماه خوبه دیگ عزیزم ..حالا ک این همه صبر کردی آن تی هم بده بعد بگو چون بعدش خود خوری میکنی ک چرا صب ...

من چون سقط داشتم نگفتم

شوهرم میگه تا ۵ ماهگی نگو

همینم روز اول دکتر گفت میفته

2706