2752
2734
ذکر یونسیه میگی؟؟؟ میتونی درموردشون بحرفی؟

نه ذکر یونسیه نگفتم. چون میگن سنگینه

نه ول کن دوست ندارم در مورد مشکلاتم حرف بزنم کلا

در کل گره هام باز نمیشه حس میکنم

فاطمه انقدر نذر کردم و نشده که اصلا دیگه یه حال بدی دارم

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
2731
خب حرف بزن دلت سبک ترمیشه من واقعا نمیدونم الان چ مرحله ایم فقط میدونم دیگه بیخیالم

منم خودمو گم کردم

نمیدونم کجام

چیکار دارم میکنم

میخوام چیکار کنم

یه آدم بی هدف و پوچ با افسردگی شدید

نه ذکر یونسیه نگفتم. چون میگن سنگینه نه ول کن دوست ندارم در مورد مشکلاتم حرف بزنم کلا در کل گره ها ...

قشنگ درکت میکنم ولی به نشد فکرنکن یه جوری مطمن باش خدا حاجتت میده ناامیدی از شیطونه نذار بهت غلبه کنه ذکر و ختم و نذر زیاد خوب نیس ولی ذکر یونسیه حتی اگ میگن سنگینه بگو...

واقا برام تجربه شده وقتایی انگاری نباید حالم خوب بشه زبونم نمیچرخه بگم

قشنگ درکت میکنم ولی به نشد فکرنکن یه جوری مطمن باش خدا حاجتت میده ناامیدی از شیطونه نذار بهت غلبه کن ...

درست میگی

فقط خدا دوباره مثل همیشه نگاه ویژه شو بندازه بهمون

منم خودمو گم کردم نمیدونم کجام چیکار دارم میکنم میخوام چیکار کنم یه آدم بی هدف و پوچ با افسردگی ...

ذکر یونسیه روزی۴۰۰بار برا افسردگی معجزه میکنه توفقط سه روز بگو اونم ن ۴۰۰بار هرچی میتونی خودت اثرش حس میکنی اینکه بقیه میگن سنگینه توجه نکن ک اتفاق بدی جذب کنی من خودم ازش حال خوب گرفتم همیشههههه

الانم واقا زبونم نمیچرخه ب هیچ ذکری

ذکر یونسیه روزی۴۰۰بار برا افسردگی معجزه میکنه توفقط سه روز بگو اونم ن ۴۰۰بار هرچی میتونی خودت اثرش ح ...

میدونی انقدر دعا کردیم زبونمون نمیچرخه

انگار خسته شدیم

انگار نشستیم یه گوشه با چشم خیس ببینیم خدا کی قراره لطف و رحمتشو سمتمون بیاره

میدونی انقدر دعا کردیم زبونمون نمیچرخه انگار خسته شدیم انگار نشستیم یه گوشه با چشم خیس ببینیم خدا ...

نمیدونم دلیلشو ولی من زمانی ک کارها زیادی انجام میدادم ختما زیادی داشتک حال بهتری داشتم الانم میخام‌نیتونم بخونم حتی نماز مقاوت میکنم براخوندنش

قربونت برم عزیزم... من چی بگم والا فعلا جسمی گرفتارم 😅😅 ب کجا رسیدی اوضاع چطوره ...

ایشالا که هم جسمی هم روحی بهتر بشی😘😘ما هیچی از هم فاصله گرفتیم انگار که هیچ چیزی نبوده

2706