2733
2764
عنوان

چرا هیچ آموزش عروسک بافی تو نت نیس

45 بازدید | 28 پست

کسی می‌دونه از کجا باید یاد بگیرم.؟خودم قلاب بافی بلدم.از نت یاد گرفتم.بدون کلاس ...ولی عروسک بافی تو نت نیس.نمیخوام برم کلاس

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نقشه خونی رو یاد بگیر خیلی راحت تری ها علائم رو بلدی؟؟ پایه کوتاه ،بلند،کم کردن،زیاد کردن،پایه متو ...

پایه هارو بلدم.نقشه خوانی رو نه  

چون چشمی یاد گرفتم.کلاس نرفتم میگم با.نقشه خوانی مشکل دارم

منم کلاس نرفتم گلم مث شما اول هر چی فیلم داشت میبافتم هر چی ن فقط حسرت میخوردم اما یاد گرفتم 

الان هر مدل عروسکی با نقشه میبافم 

منم کلاس نرفتم گلم مث شما اول هر چی فیلم داشت میبافتم هر چی ن فقط حسرت میخوردم اما یاد گرفتم  ...

خوش بحالت.من رو میزی اشارپ بافتم....شالگردن اینا..در حد نیازم بافتم ولی دوست دارم عروسک بافی.مخصوصا دختر یاد بگیرم  

خوش بحالت.من رو میزی اشارپ بافتم....شالگردن اینا..در حد نیازم بافتم ولی دوست دارم عروسک بافی.مخصوصا ...

بافتنی کلن خیلی جذابه منم میبافم کفش،لباس زیر،لباس خواب،انواع عروسک،پادری و خلاصه هر چی دلت بخواد وقتای ک عصابم خورده واقعن آرومم میکنه

2706