2752
2734

اگه خواب بد دیدید تو رو خدا همون موقع  صدقه بدید. دوبار خواب بد دیدم همون روزش صدقه دادم. اتفاق نیافتاد.پریشب خواب بد دیدم. نیت کرده بودم بدم نشد. الان خوابم تعبیر شد. حالم خیلی بده.. هر موقع خواب یه چیز مشخصی رو میبینم . اون اتفاق بد میفته.حالم بد.. دارم  با گریه مینویسم چرا خواب های صادقم همش غم  چرا نباید یه بار خواب بینم و یه اتفاق خوب بیفته. خسته شدم. 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

خوابای منم معروفن

ببینم حتمااا اتفاق میفته 

البته من یه کاری کردم بعد از اون اینطور شدم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

عین من🥺

برام ارزو شده یا خواب خوب ببینم یا حداقل تعبیر نشن 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مثل توئم اتفاق میفته خوابام همشم بده

من حرز امام جواد گرفتم خواب بد نمیبینم دیگه یا خیلی کم

شبم انقدر صلوات میفرستم یا استغفرالله میگم تا خوابم ببره

من اینطوری حلش کردم

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.
چیکار؟؟

بگم تعلیق میشم...

یه چیزی یاد گرفتم بعد اون اموزش چشم سومم باز شد انگار موکل دار شدم 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
منم مثل توئم اتفاق میفته خوابام همشم بده من حرز امام جواد گرفتم خواب بد نمیبینم دیگه یا خیلی کم شب ...

حرز امام جوادو باید از کجا بگیرم. میگن باید معتبر باشه. و اسم خودت. باید طرف که مینویسه آدم خوبی باشه. 

منم چن روز پیش خواب دیدم کسی که دوسش دارم عاشقشم با رفیقم ازدواج کرده و همش همو بغل میکنن من توی خوابم خیلی گریه کردم وقتی هم که بیدار شدم همش داشتم گریه میگردم چون حسم‌نسبت به اون فرد یکطرفس،ینی امکان داره خوابم‌ تعبیر شه؟؟ خیلی میترسم

گریه م بند نمیاد. از وقتی چشممو عمل کردم هم وقتی گریه میکنم چشام اذیت میشه. تو رو خدا اگه پیاممو میبینید برام دعا کنید خوب شم. هر دین و اعتقادی دارید. شاید خدا صدای شما رو شنید. 

منم چن روز پیش خواب دیدم کسی که دوسش دارم عاشقشم با رفیقم ازدواج کرده و همش همو بغل میکنن من توی خوا ...

نمیدونم. صدقه بده شاید اصلا به چیزی که دیدی ربط نداشته باشه. اگه یکطرف است. بره هم مهم نیست. کسی که بخادت مهمه. رفتنی میره. 

حرز امام جوادو باید از کجا بگیرم. میگن باید معتبر باشه. و اسم خودت. باید طرف که مینویسه آدم خوبی باش ...

آره مهمه میگم از کجا 

من یکی از همکارام گفت یکیو میشناسم معتبر و.... برام گرفت نمازشو خودم خوندم ولی سرویس شدم 

خیلی زیاد بود پاهام بس حس شد 

پرس و جو بکن از اطرافیانت 

بعضیا هستن نمازشو میخونن 

من بار اول نمازشو خوندن و عالی بود خیس شد خراب شد 

دفعه بعد اونو پیدا نکردم همکارم اینو گفت فقط مینوشت 

باید پوست آهو باشه 

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.

ببین من وسواس گونه معتاد شدم به حرز 

تا گردنم نباشه یه اتفاقی میفته

ببین من وسواس گونه معتاد شدم به حرز  تا گردنم نباشه یه اتفاقی میفته

چه خاصیتی داره حرز؟ شوهرم که بازوبند خریدیدونه حرز امام جواد توش بود اونو میگین؟؟

پروفایل خودمم کپی نشه
2706