2733
2734

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هایفو انجام دادم با این که سنم کمه ولی پوستم شل شده بود احساس آویزونی داشت وقتی که هایفو انجام دادم هم پوستم سفت شد ، لیفت پیدا کرد خیلی خوبه پوستم شفافم شد انقدر راضی بودم که هر کی منو می دید تغییرات منو حس می کرد

من هایفو انجام دادم با این که سنم کمه ولی پوستم شل شده بود احساس آویزونی داشت وقتی که هایفو انجام دا ...

چه خوب برای سن های بالا هم جواب می ده ؟ اطلاعی شما دارید ؟ پیش کدوم دکتر رفتین ؟

چه خوب برای سن های بالا هم جواب می ده ؟ اطلاعی شما دارید ؟ پیش کدوم دکتر رفتین ؟

تا اونجایی که من می دونم هایفو برای سن بالا ها خیلی خوبه چون پوست و از شلی و آویزونی در میاره  من پیش دکتر علی قاسمی رفتم مطبش بین فلکه اول و دوم صادقه اس http://dr-alighasemi.com/ این لینک آدرس سایتشه می خوای قبلش یه نگاه بنداز ولی کارش خوب بود .

عزیزم انجام دادی؟ 

سلام ، اره عزيزم ، ببين راستش اونجا بودم كارم تموم شد فكر كردم پولمو ريختم دور، نامزدم ام منو مسخره ميكرد 😂 و از اون ٣٠٪‏ حتي ١٪‏ ام چيزي حس نكردم ...اما بعد از ٤-٥ روز به طرز عجيبي صورتم داره تغيير ميكنه خط خنده ام هر روز داره كوتاهتر و كمتر ميشه ... من الان عكس اون روز رو باامروز مقايسه ميكنم واقعا تغيير كرده .... يعني يه جوري كه نامزدم كه منو مسخره ميكرد خودش بهم داره ميگه تغيير كردي..اما اينو بهتون بگم هر كي گفت درد نداره چرت ميگه داره، پماد بي حسي هم زدن اما درد داشت ولي قابل تحمل ،اون قسمتهاي كه دندون پر كردين درد ميگيره ،ولي دركل قابل تحمله ، مثل ليزربموي بدن تقريبا .... اما به نظرم بكنيد خوبه ... 

بگو کجا رفتی و چقد شد هزینش درد داشت و اینکه نتیجه 

من كلينيك vip زعفرانيه رفتم توي اينستا بزني مياد ولي اينجا از جاهاي ديگه گرونتره ، من ١،٧٥٠ دادم تازه ٢،٥ بود با تخفيف اون موقع شد ١،٧٥٠ ولي جاهاي ديگه ارزونتره اما دستگاهشو نميدونم خمينه يانه !!!

2706