2752
2734
عنوان

چرا دقیقا روزی که میخوام برم باید این اتفاق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 40 پست
چرا تقی به پوقی جدا شده درپیش میگیرید خیلی ها اصلا صلاح نیست جفت بشن مرد یه موجودی عین ارد که میریزی ...

تقی به توقی؟

من ۵ساله دارم هر ترفندی میزنم که زندگی کنیم

مدام داره بهم آسیب میزنه و نابودم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تقی به توقی؟ من ۵ساله دارم هر ترفندی میزنم که زندگی کنیم مدام داره بهم آسیب میزنه و نابودم میکنه

اگه خانوادت حمایت میکنن برو

مرا خود با تو چیزی در میان است                                                   وگرنه روی زیبا در جهان است
2731
چرا اینجوری میکنه خب ایرادش درچیه 

نمیتونه خیانت نکنه

نمیتونه هر کیو دید دل و دست و همه چیشو از دست نده

نمیتونه سالم بمونه

نمیتونه با هررررررر زنی با هر زنی لاس نزنه

یبار بهش گفتم چرا خیانت کردی

گفت مگه تو زمانی که رفتی خونه دخترخالت خونه دخترعمت من گفتم چرا؟؟!

همه چیز برای من بده و عیبه

اما درمورد اون خیانت میکنه خیانت جنسی میکنه بعد میگه تو حساسی

یک هفته ای هست که تصمیم قاطع گرفتم

عرض کردم که آیا خانوادت حمایتت میکن برا جدایی و بعدش؟

مرا خود با تو چیزی در میان است                                                   وگرنه روی زیبا در جهان است
شما گفتی دوباره خیانت کرد؟ گفتم نمیدونم دوباره کرده یانه من هیچ اعتمادی ندارم   از این ...

خب باهاش حرف میزدی در این مورد شاید راهی باشه چون خودت یه حسی داری به این ماجرا مصممی ولی انگار گاهی دودل میشی

البته من خودم رو خیانت به طرز فاجعه باری حساسم و ابدا نمیتونم همچین چیزیو ببخشم

الان من وایسم تا سرش خوب بشه؟

گفته اگر از خونه من بری دانشگاه در رو بروت باز نمیکنم

من چیکار کنم؟

قرار بود دیروز وسایلمو جمع کنمو برم

من نمیخوام وسایلم اینجا بمونه همه چیزو خودم خریدم

خب باهاش حرف میزدی در این مورد شاید راهی باشه چون خودت یه حسی داری به این ماجرا مصممی ولی انگار گاهی ...

در این مورد خیلی حرف زدم بارها وبارها

دیگه هر حرفی اصافی هست

هیچ چیز جدیدی ندارم که بگم

یه حسی بهم میگه درست نیست همون حسه اذیتم میکنه

برو عزیزم رفتنی باید بره 

حالا خدای ناکرده فردا ایشون خودکشی کرد باز میخوای بمونی؟

اگه نمیخوای بری حتما دلایل خودت و داری بشین یه بار دیگه بررسی کن ایا واقعا رفتنت درسته یا نه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بله

پس شک نکن و برو.وقتی این همه سال صبر کردی و درست نشده از این به بعدم درست نمیشه

2706