2752
2734
عنوان

بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 25 پست
تو زندگیم سختی زیاد کشیدم‌‌..واسه همین خیلی عصبیم..اما خوب بچم دلم نمی‌خواست بترسونمش😔

میدونی یکی از دلایل عصبی شدنمون این که کلمات به نظر ما خیلی آسون میا‌د بعد وقتی میبینیم اونا یاد نمیگیرند حرص مون میگیره. درصورتی که واسه این طفلی ها خیلی سخت خب

من الان از شدت ناراحتی نمیتونم بخوابم و مثل بچه ها دارم اشک میریزم

اشکالی نداره خودتو سرزنش نکن....‌بچه ها همش چالش های سخت میارن با خودشون تو زندگیامون ..

بذار دیرتر از بچه های دیگه یاد بگیره اصلا ...‌ولی شاد باشه ... از درس خوندن زده نشه ... فکر نکنه یه وظیفس ...‌بالاخره که یاد میگیره ..

اینبار که گذشت از فردا روشتو عوض کن

تو مادرشی .. مطمئن باش از پس این داستانم بر میای ...‌فقط مقایسش نکن

با معلمش صحبت کن که اونم بیشتر توجه کنه بهش

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکالی نداره خودتو سرزنش نکن....‌بچه ها همش چالش های سخت میارن با خودشون تو زندگیامون .. بذار دیرتر ...

مرسی که با حرفاتون آرومم میکنید...بخدا از عذاب وجدان مردم...الان پیشم خوابیده ...بچه ها خیلی معصومن....ای کاش معلمان اینقد سخت نمیگرفتن

♥️😍♥️

داداش منم اوله همینه دقیقا رو مخ و شیطون هیچیم نمیخونه اول خیلی سعی‌کردم باهاش خوب باشم و بهش یاد بدم کلانم به من وابستس من یادش بدم بهتره ولی خب دیگه دیدم اینجوری پیش بره از خونه ‌پرتش میکنم بیرون پس بیخیال شدم😑😬

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش
مرسی که با حرفاتون آرومم میکنید...بخدا از عذاب وجدان مردم...الان پیشم خوابیده ...بچه ها خیلی معصومن. ...

درک میکنم .. بالاخره ما مامانا جنس عذاب وجدانامون عین همه ..

هممونم اشتباه داریما ..‌فکر نکن فقط خودتی ..‌

مهم اینه که سعی کنیم تکرار نکنیم اشتباهاتمون رو

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
صدای د   کلمه ادا  و  کلمه ابدا  و ادب.  اینارو باهم قاطی می‌کنه نمیتو ...

رو تخته وایت برد بزرگ براش یه حرف یه حرف بنویس ،حرف دوم که نوشتی،اول و دوم رو باهم بخونه و......

کلمه که تموم شد دوباره پاک کن از اول همینو تکرار کن،تا وقتی که کلمه رو یاد بگیره.بعد تشویقش کن و استراحت بهش بده 

اول خودت همینو بهش آموزش بده بعد ازش بپرس