2733
2739

بچه ها من تنبلی تخمدان دارم،ماه دومیه که واسه بارداری دارو استفاده کردم،لتروزل،کلومیفن ،hmg,hsg

روز۱۵دوفاستون،ولی امپول ازادسازی رو روز۱۶زدم،دکترم اینطوری تشخیص داد چون گف فولیکول هات دیر بالغ میشن،حالا من توسایت خوندم اگه قبل از ازادشدن تخمک دوفاستچن و شروع کنی ،بدن فک میکنه تخمک ازاد شدخ ،و فولیکول هات دیگه ازاد نمیشن و پوچ میشن، درست؟توروخدا تجربه ای دارین بیاین

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐

در من چندین بار دوفاستون خوردم و دکترم گفت فکر نکنی قرص پیشگیریه ها.تو پیشگیریتو داشته باش

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در من چندین بار دوفاستون خوردم و دکترم گفت فکر نکنی قرص پیشگیریه ها.تو پیشگیریتو داشته باش

اره عزیزم،ولی من توسایت خوندم که میگن قبل ازاد شدن تخمک نباید مصرف شه

درسته؟😭

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐
اره عزیزم،ولی من توسایت خوندم که میگن قبل ازاد شدن تخمک نباید مصرف شه درسته؟😭

نمیدونم

ولی به دکترت اعتماد کن

اون دکتره

ما ادمای معمولی با اطلاعات پایین

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
2740