2733
2734

پسرم بخاطر سزارین هفته ۳۸ دنیا اومد سه روز پیش تست سنجش مشکوک زد تو خواب به صداهای بلندد واکنش کم میده خب موتوری چیزی رد بشه صداش بیاد خانه یهو میپره البته چن مورد اتفاق افتاد یهو بپره بیدار باشه شکمش سیر باشه. الان یه لحظه تست کردم صداش کردم زیرچشمی نگاه میکنه.  نگرانم. خیلی. داغونم سه شبه خوابو خوراک ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل تولد دخترم بهش میگف تکان بخور تکون میخورد شانسم بیمارستانی که زایمان کردم سنجش شنوایی نداشنه منم روز ۱۳ بردم که چن بار تست گرفت گفت مشکوکه. البته من بچه رو بیدار کردم. داخل دهنشم پستدنک بود. 

2728
قبل تولد دخترم بهش میگف تکان بخور تکون میخورد شانسم بیمارستانی که زایمان کردم سنجش شنوایی نداشنه منم ...

۱ ماهگی دوباره ببر

منم نوزادم مشکلی نداشت ولی گفتن ۳ ماهگی دوباره ببرم

فکر کن اسی،زیر چشمی نگات میکنه،تو‌دلش میگه ولم کن بذار استراحت کنم ننه🤭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

وای هیچ یادم نمیره پسرم تقریبا یه ماهه بود اومدم شنوایی شو تست کنم هرچی صدا کردم بیدار نشد رفتم قاشق و قابلمه آوردم دم گوشش فقط صدا در آوردم آخرش شوهرم وقتی از سر کار اومد گریه کردم که این بچه کره🤪😅😅😅

ول کن تو رو خدا دستگاه دقتش از شما کمتر نیست که

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
2740
مگه بهت نگفتن کی ببری برا تست دویاره ؟

یه ماه. ولی امروز زنگ زدم. گفت شنبه هم بیار ولی امکان خطا باز هست اگه میتونی ۲ ۳ هفته دیگه بیار  اگه به نطر من ۹۰ درصد به بالا امکان بخاطر وجود مایع یا عفونته پشت پردس و......نگرانم. خیلی گاهی واکنش دارع گاهی نه 

داشت چن روزه برطرف شد قبلا سه روز دستگاه بود باز زردی داشت یه کپسول ژله ای داد برطرف شد 

ببین زردی بچه رو گیج میکنه پسر من زردی داشت ب هیچی واکنش نداشت مطمعن شو خوب شده

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
2706