2752
2734
عنوان

میگم چرا وظایف و کارهای ما خانوما انقدر سخته ؟ گناه داریم آخه 😫

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 23 پست
قربونت گلم ی پسر بچه ۲۲ماه شیطون😩🤪

خدا حفظش کنه برات عزیزم 

تا می تونی برای بازی باهاش  وقت بزار 

اینجوری  هرچی بزرگتر میشه راحت تری  

و اینکه  چه خوووب  ، درستو  حتتتما بری  تا تهش  تا کوچولوئه و یه دونه  😄

موفق باشی و شاااد و پر انرژی

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

خییییلی من ک واقعا کم آوردم وسواس هم دارم که دیگه بدتر ،خسته شدم بخدا ،ازسرشب دارم ب همین فکر میکنم باخودم میگم توتنهاک زن یامادر نیستی منتت سرکیه ولی دست خودم نیست ،تازگیا احساس میکنم ن تنهاخودم از زندگی لذت نمی‌برم بلکه پسروهمسرمم ب همین سمت کشوندم ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خییییلی من ک واقعا کم آوردم وسواس هم دارم که دیگه بدتر ،خسته شدم بخدا ،ازسرشب دارم ب همین فکر میکنم ...

آره منم دقیقا  😔  

چقدر  بده  که  باز  روحیات خانوادم به ما وابسته است 😫

من این دوره های بانوی مقتدر  و اینا رو شرکت کردم  واقعا هم  حرفاشون مفییییده 

ولی خب  تا نصفه پیش رفتم   و مشکل اساسیم   کمبود انرژی مه   وگرنه هممممه چیو   در حد عالی بلدم   فقط آشپزیم یه نمه احتیاج به تقویت داره 

اما   امان از  کمبود انرژی   

منم تازه هفت ماهه مامان شدم بعضی روزا خیلی احساس سختی بهم دست میده یاد قبلا که مجرد بودم میوفتم میگم ...

آره بخدا   

من که  الان با دوتا بچه و کارای خونه  واقعا دهنم آسفالت شده

اصلا اگه برگردم عقب  عمرا  ازدواج نمیکنم 

منم تازه هفت ماهه مامان شدم بعضی روزا خیلی احساس سختی بهم دست میده یاد قبلا که مجرد بودم میوفتم میگم ...

تآره  وقتی  یه بچه داری   که   انگار  اصلا  بچه نداری  😄😄😄

در این حد بهت بگم 😅

خدا برات حفظش کنه  مهربون

بخدا من نمی تونمممممم 😭😫😫 نمیشه یه جا   پیاده شم  دیگه  ؟ 😅

🤣🤣

منم همیشه به شوهرم میگم کاش میشد از زندگی انصراف میدادم😂اونم دلش برام میسوزه پا میشه یه مقدار کمک میده

واقعا برا منم خیلی سخته کاش انقد میلیاردر بودیم کارگر میگرفتم واسه همه امور خانه داری خودمم فقط دراز میکشیدم بی مسئولیت

وای که چقد خوش میگذره مسئولیت هیچی گردنت نباشه🥲

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
🤣🤣 منم همیشه به شوهرم میگم کاش میشد از زندگی انصراف میدادم😂اونم دلش برام میسوزه پا میشه یه مقدار ...

آخ گفتی 👌

ولی لامصب  ، مجبوریم بپذیریم و گزینه ی قوی بودن رو انتخاب کنیم