2737
2734

سلام  دوستان دخترم ۲ونیم سالشه به شدت زود رنجه مثلا یه نمونه بگم امشب داشتم اتاق تمیر میکردم همه برقا خاموش بود جاشم انداخته بودم باباشم خواب بود بهش گفتم برو بخواب گوش نداد هی اذیت میکرد رفت تورخت خواب هی بازی اعصابم خورد شد رفتم گرفتم از دستش گفتم برو بخواب دختر بی ادب بی تربیت عوضیم‌گفتم 🙈ولی اصلا کتک نزدم کلا نمیزنم بچرو بعد افتاد گریه نازش نکشیدم بعدش دیدم انقد گریه شدید که من محلش ندادم هق هق میزد دیگه یه عالم گفتم ببخشید دوست دارم که خوابید ولی باز تو خواب هق هقزمیزنه یه بچه کوچیک یه اساباب بازی از دستش بگیره گریه میکنه میفته دنبال بچه ها بوس میکنه اعصابم خورد میکنه با این کاراش پیشنهادتون چیه ولی غریبه بوس نمیکنه زن و مرد ها بچه و مامان و بابای خودمو گاهی انقد خودمو بوس میکنه میگم بسه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساس نشو من بچم با اینکه پسره خیلی حساس و زود رنجه سه سال و نیمشه هر دیقه بوسمون میکنه زود گریه میکنه بابت هرچیزی چند بار تشکر میکنه و توقع داره ماها هم هی بابت هر کارش تشکر کنیم بیخیال بچن دگ

به بچه محبت کن،نازشو بکش و دعواش نکن  وقتی بچه بقیه رو بوس میکنه که از طرف پدر و مادر محبت ندی ...

اتفاقا به شدت محبت میکنم بهش گاهی میگم از بس خودم بوسش کردم اینجوری شده شبا رودستم تو بغلم میخوابه بعد میزارم سر جاش 😑

حساس نشو من بچم با اینکه پسره خیلی حساس و زود رنجه سه سال و نیمشه هر دیقه بوسمون میکنه زود گریه میکن ...

آخه میترسم آسیب ببینه با هر بچه ای بازی میکنه زور بگن بهش نمیتونه از خودش دفاع کنه 

2740
دختر منم دوسال و نیمه هست خیلی زود رنجه بگی تو قهر می‌کنه🥴 

النای منم همینه سریع میره تو اتاقش گریه غر میزنه بغض از مبل بالا پاییت میرفت میگفتم نرو قهر میکرد

خواهش دیگه عوضیونگو 

فکر کن همسرت همین‌رو به خودت میگفت

با پشت ماهیتابه میزدی تو صورتش 

طبیعی بچتون چون دختره و اینکه حتما نوه کم دارید و زیاد تو جمع بچه هانیست 

😂خب تو بوس کردن زیاده روی کردی خواهرم  تعادلو رعایت کن

حس مادریه نمیتونم جلوی خودمو بگیزم دقیقا کارایی که من میکنم با عروسکش انجام میده سر پاهاش لالا میدش بغل میکنه بوسش میکنه غذا میده

2706