2733
2734

بچه ها برادرشوهرای من تا حالا چند بار زناشون را بردند ارمنستان و ترکیه و ... هر چند وقت یک بار وسیله خونه عوض میکنند بعد پدرشوهرم چند ماه قبل سرطان داشت و بچه هاش پول گذاشتند خرج بیمارستان و عمل و کوفت و زهرمارش کردند، بعد پدرشوهرم خوب که شد پولشا داد دکوراسیون خونه عوض کرد و مبلمان و ... اون برادرشوهرام هی رفتند گفتند نداریم و بدبختیم و پولشونا پس گرفتند جز شوهر احمق من به خدا حقوقش به زور تا سر ماه میرسه اما به پدرش چیزی نمیگه من چه طور به مادرشوهرم بگم  زورم میاد یک ریال خرج ما نکرده پولای عروسیمونا همه را برداشت اما مال اون برادرشوهراما داد به خودشون همشم تقصیر بی عرضگی شوهرمه 

ارزوی مرگ پدرشوهرما دارم پارسال شوهرم به ماشین به نامم کرد مادرم همون موقع فوت کرد به خدا تا چهلم مادرم صبر نکرد هر روز زنگ میزد من و بابام که پسرم پول نداره ماشینا بهش برگردونید و از پدرم میخواست پول ماشینا بده شوهرم در این حد ادم مزخرفیه!!!!  بعد همون موقع ها از شوهرم پول گرفته بود که پس هم نمیده ۱۵ ساله با همون جهازم زندگی میکنم مادرشوهر من مدام وسیله عوض میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پسرشه این همه کار کرده  نون داده شوهرتون خورده  وظیفه شوهرتون هست بهش کمک کنه اگرم پس ن ...

بعد ایا حق من و دخترم خورای اوناست؟ مادرشوهرم بره دکوراسیون خونه عوض کنه من همش پس انداز کنم؟؟ به خدا ریالی کمک شوهرم نکرده شوهرم اومد خواستگاری پول حلقشا از رفیقش گرفته بود همه پولای عروسی ما را برداشت بعد گفت برید پس بدید اما اون سه تا پسرشا داد خودشون 

2731
واااای بخدا نمیدونستم ببخشید از قضاوت زود و بیجام معذرت 

تاپیکام را ببین عزیزم به خدا کاری که اون با من کرد دشمنم نکرد تو اون حال و روز ما هر روز زنگ میزد یعنی اشکمونا دراورده بود که پسرم پول نداره پول ماشینا بهش بدید یا ماشینا برگردونید بهش، بعد فهمیدم از شوهرم به بهانه بیماریش پول گرفته بعد رفته مبلمان خونه عوض کرده 

بعد ایا حق من و دخترم خورای اوناست؟ مادرشوهرم بره دکوراسیون خونه عوض کنه من همش پس انداز کنم؟؟ به خد ...

خب حماقت از همسر شماست با اینکه خیری ازشون ندیده چرا باید اینقدر مطیع و فرمانبر اونا باشه 

فقط خداااا 
2738
تاپیکام را ببین عزیزم به خدا کاری که اون با من کرد دشمنم نکرد تو اون حال و روز ما هر روز زنگ میزد یع ...

وااااای چه خانواده ایی اینجور خانواده هااا مثل خونه ویرونه می‌مونن باید ازشون دوری کرد 

فقط خداااا 

خونه خریدیم شوهرم ازش یه چک خواست تا چند وقت با ما قهر کرد ، شوهرم دیسک کمر داشت وسط پذیرایی خوابیده بود عید بود اومدند عید دیدنی شوهرم گفت بابا فلان پماد مسکنا برام میخری گفت حال ندارم گفت فردا میای ببریم دکتر گفت نمیتونم اما شوهر من مهر طلبه هر چی بی محلی ببینه بازم فایده نداره 

وااااای چه خانواده ایی اینجور خانواده هااا مثل خونه ویرونه می‌مونن باید ازشون دوری کرد 

خوب چیکار کنم شوهر من یه ادم وابسته به پدر و مادرشه حاضره باج بده از دهن ما بزنه تا توجه اونا را جلب کنه منم خسته شدم به ما همش میگه ندارم پس انداز کنید بعد میره میده باباش 😭😭

خوب چیکار کنم شوهر من یه ادم وابسته به پدر و مادرشه حاضره باج بده از دهن ما بزنه تا توجه اونا را جلب ...

میدونید پدر من هم همینجور بود ما تو خونه روغن نداشتیم غذا بخوریم مادر خدا بیامرزم نون و پیاز،می‌خورد اونوقت پدرم به برادراش پول قرض میداد مادرم ۵ تا بچه داشت حقوق شو می‌گرفت میداد به مادرش میگفت پیش تو باشه مادرش به بهونه های الکی پولشو خرج می‌کرد کل عمرش برای خدمت رسانی به مادرش و خواهر برادراش گذشت زن عموم زایمان کرده بود منو برد ۲۰ روز انداخت خونش که کاراشو انجام بدم منو رسما نوکر اونا درست کرده بود اما الان پشیمونه اما فایده نداره 

فقط خداااا 
2706