2733
2739
عنوان

اقدام چرا اینجوریه؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 48 پست
خب تایم خوبیه انشالله زودی جواب میگیری گلم❤️منم اوایل اقدام همینجوری بودم کلا بدنم به هم خورد...

ممنونم انشاالله شما بعد چن ماه باردارشدید؟

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
ممنونم انشاالله شما بعد چن ماه باردارشدید؟

گلم من هنوز نی نی ندارم🥲...این ماه چشم امیدم به مثبت شدنشه چون خیلی دوندگی کردم و قرص و دارو تا نتیجه خوب بگیرم...۵ روز دیگه مشخص میشه مامان شدم یا نه

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بارداری یه پروسه ی شانسی هست..

واینکه الان اصلا نازایی وجود نداره مگراینکه خدای نکرده طرف کلا رحم نداشته باشه!!!

وگرنه همه جوره درمانی هست..

بقول یه خانم دکتری تو بهترین وخوشبینانه ترین حالت..توهر اقدام فقط۲۵درصد احتمال بارداری هست..

برای هرکس یه زمانی میگیره..بعضیا ماه اول بعضیابعد یه سال بعضیام ده سال..

به عنوان کسی که سه سال اقدام بوده بهت میگم..

هرماه منتظر بچه باش و سروقت بیبی چک بزن..اما اگر منفی بود ناامید نشو و برای ماه بعد خودتو اماده کن..

این بهم ریختناهم بخاطر استرس و فکروخیاله فقط...

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2742