2733
2734
عنوان

چرا من از اینکه مادر شوهرم به جاری ام محبت میکنه بدم میاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 32 پست

وا ب شما ربطی نداره اون هرکاری دلش میخاد بکنه ب ما چه. مهم اینه ک محبت هم نه اما احترام شمارو داشته باشه همین کافیه. سوره فلق رو بامعنی بخون و حسودی نکن. اونم ب جاری . شخصیتت در این حدنیس. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه اشکالی داره

اصلا همیشه شرایط کسایی که کنار هم هستن با کسایی که دورترن فرق داره

نوع محبت ها فرق داره

رفت و آمدها خوب فرق داره

فکر کن خودت اگر تو شرایط جاریت بودی شاید میذاشتی همچین کارهایی در حقت بکنه

همیشه خودتو بذار جای کسی که بهش حسادت می‌کنی 

برای اینکه جای اون نبودی  زندگی با مادر شوهر تو یه ساختمون خیلی بده   باید سرت بیاد تا ب ...

کاش منم مادر شوهر داشتم 😔😔

خیلی از خدا دلگیرم بخاطر مجردیم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
حالا واقعا باید نظر جاریتم پرسید زندگی تو یه ساختمون خیلی سخته خیلی شاید همش ظاهر زندگیه پدرشوهر من ...

آخه قبلا هم دور بودن  باز هم.. دوتا محله از هم فاصله داشتن... باز مرتب میرفت پیششون... 

هیچ وقت حسادت نکردم بعد 11 سال نمیدونم شیطون چرا موفق شد 🙊

بیخیال خواهر به جااین حرفا سرت به زندگی خودت باشه بلاخره کم کم بااین حس هم کنارمیای

سرم که تو زندگی خودم هست.. این حس رو هم هیچ وقت بروز ندادم این مدت... نه دخالتی میکنم نه کاری با کسی دارم.... گفتم حس درونی هست... وگرنه خدا نیاره اون روزی که بخواد دخالت کنم تو زندگی کسی 

عزیزم امیدوارم زودتر ازدواج موفقی داشته باشی گلم... 

ممنونم. انشالله

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

خب هر بار این چیزا میاد تک ذهنت به این فکر کن اگه برای اونم کاری نکنه چیزی نصیب تو نمیشه بلاخره اونا کنارش هستن خوبه که کمکش میکنه مادرشوهر خوبیه اونم برای نوه اش میکنه راضی نبود نمی‌کرد خیالت راحت 

جای جاری هم نیستی شاید اونم میگه کاش منم خونم دور بود یجا بودن واقعا سخته

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
کاش منم مادر شوهر داشتم 😔😔 خیلی از خدا دلگیرم بخاطر مجردیم

ای جانم 🥺 این جور نگو عزیزم دعا و توکل به خدا حلال مشکلاته از ته دلت ازش بخواه 

ان شاالله تو هم سال دیگه این روزا یه ازدواج موفق داشته باشی و سر زندگی خودت باشی خدا بزرگه گلم

دخترم دلتنگتم😭💔

مطمین باش دهن جاریت صاف شده ک با اونا توی  ی‌ خونه هست و  هر روز ارزوی  تورو داره ک  راحت شهر دیگه ای هستی 

خاهرم اواز  دهل از دور خوش هست

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

اخه توکه شهر دیگه هستی چرا باید اصلا فکر کنی ک اونا دارن چیکار میکنن؟بلاخره وقتی نزدیک همن ب هم کمک میکنن حالا سو استفاده یا لطف ولی خواسته و ناخواسته ب هم کمک میکنن.تو نباید حتی ب این موضوع فکر کنی چون ب تو مربوط نیس اصلا

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

عزیزم بشین نعمتهای خودتو بشمار و شکر کن 

از خانواده شوهر و دخالتهاشون دوری می‌دونی نزدیکی حتی با مادر خود آدم هم دخالت میاره و ازار و اذیت  

من طبقه بالا مامان بابام هستم خیلیییی خوبه ولی خب یکسری معایب هم داره 

برو روزی هزاربارشکرکن که یجا بامادرشوهر زندگی نمیکنی 

مگرنه الان میگفتی خوشبحال جاریم ی شهردیگس مادرشوهر باهاش کاری نداره همش وسط زندگی منه و بچه هامو بخودش وابسته کرده و تو زندگیم دخالت میکنه😂😂😂

خدایا شکرت 🙃