2737
2739
عنوان

کسی بوتاکس واژن انجام داده؟ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 4963 بازدید | 21 پست
گیلدا هزینش 400 بود تو مطب که من انقد گریه کردم و لگد زدم دکترو فرداش بردم بیمارستان تو اتاق عمل بیهوشم کردوکلاهزینش1تومنی برام در اومد ولی هیچ تاثیری نداشت مشکلم جور دیگه حل شد
گیلدا هزینش 400 بود تو مطب که من انقد گریه کردم و لگد زدم دکترو فرداش بردم بیمارستان تو اتاق عمل بیه ...

سلام رز جان لطفا بيشتر توضيح بده

عملش با بيهوشي چطوري بود؟ چقدر طول كشيد؟ بعدش چه حسي داشتي كه بازم نتونستي؟

و لطفا بگو مشكلت چطوري حل شد

خيلي برام مهمه چون منم ميخوام اين مشكلم حل بشه و تصميم گرفتم عملشو انجام بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از آشناهای ما انجام داد ومشکلش حل شد انجام بده واصلا نترس از همه راهها کم دردسرتره

سلام عزيزم ميشه توضيح بيشتري بدي؟ چون منم اين مشكلو دارم و دلم ميخواد اين عمل رو انجام بدم ميخوام كسي كه انجام داده ببينم چه وضعيتي داشته. ممنون

نگران نباش چیزی نیست بی حس میکنن دوست منم تو مطب انجام داد و بعدش اومد خونه و بعد از پنج سال مشکلش ب ...

سلام شقايق جان ميتوني از دوستت بپرسي كه عملش چطوري بود و چطو رمشكلش حل شد؟ يعني ديگه موقع دخول دردي نداشت؟ و نترسيد كه انجام بده؟

ممنون ميشم

2731
مامان طاها جان من انواع روشها و از جمله اسپری بی حسی رو امتحان کردم ولی هییییییییچکدوم فایده ای نداش ...

رز آبی، با بوتاکس بهتر شدی یا نه؟ میشه سوال من رو. جواب بدین؟

برای مامان شدنم صلوات میدی💔تلاش برای داشتن حس مادری وزن فعلی۶۱. وزن هدف اولیه ۵۸وزن هدف بعدی۵۵ هدف بعدی تثبیییییت🌹یک واژنیسموسی درمان شده