2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چطور ؟؟ خیلی وقتا میگم کاش خدا جونمو بگیره لیاقت مادر شدن نداشتم 😭😭

😔😔😥😥منم احساس می کنم خیلی بد شدم. احساس میکنم به  دختر بزرگم خیلی ظلم می کنم هر چند گاهی واقعا کرم می ریزه ولی کلا دیگه اعصابم نمیکشه چون دوتاشونم نق نقو بودن 

چطور ؟؟ خیلی وقتا میگم کاش خدا جونمو بگیره لیاقت مادر شدن نداشتم 😭😭

چرا جونتوبگیره خودت سعی کن آرومش کنی ...با زبان خوب بش بفهمون که زدن اشتباهه ازمشاور کمک بگیر شاید یه اشتباهاتی داری که این بچه ناسازگار شده باهات 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
چرا جونتوبگیره خودت سعی کن آرومش کنی ...با زبان خوب بش بفهمون که زدن اشتباهه ازمشاور کمک بگیر شاید ی ...

چند وقت پیش با دختر خالش دعواش شد اون رفت خونشون 

رفته بود رو پشت بام میگفت یا بگید اون بیاد بزنمش یا خودمو میندازم 

موقعی که میخوام برم خونشون میگه حوصله ندارم خوابم میاد خودتون برید موقعی که  کار دارم مدام غر م ...

چرا نمیفرستیش  کلاسی چیزی ثبت نامش کنی هم شما یکم راحت بشی هم خودش مشغول بشه 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
😔😔😥😥منم احساس می کنم خیلی بد شدم. احساس میکنم به  دختر بزرگم خیلی ظلم می کنم هر چند گاهی وا ...

خیلی سعی میکنم باهاش دهن تو دهن نشم ولی واقعا حرصم میگیره از کاراش 

بعد زایمانم خیلی سردردام زیاد شده و بی حوصله شدم

خیلی سعی میکنم باهاش دهن تو دهن نشم ولی واقعا حرصم میگیره از کاراش  بعد زایمانم خیلی سردردام ز ...

منم خیلی افتضاح شدم مخضوصا دختر دومم یه دوره ای خیلی خیلی لجباز و بهونه گیر شد مدام گریه می کرد و مگه آروم میشد یعنی اندازه ی چند تا بچه دق مرگ شدم طوری که هر همسایه ای من رو می دید میگفت این چرا همش گریه می کنه. گریه ی جیغ دارا انگار وقتی به یه کوچولو آمپول میزنن اونطوری گریه می کرد آرومم نمیشد وای وای چه روزایی.  بیچاره بزرگه که وقت براش نبود تازه دعوا هم می کردیم باهاش 😢

2706