2733
2771
عنوان

چیزای رو مخی دانشگاه

193 بازدید | 17 پست

نمیدونم شماهم وقتی وارد دانشگاه شدید این چیزای سمی رو دیدید، یه استاد درس تخصصی داشتیم یه سوالی پرسید منم کامل جوابش دادم گفت آفرین همینکه ایشون گفت کاملا درسته بعد یه دختر خنکی که چندوقت هی میومد کنار من مینشست خیلیم وراج ادامو در آورد آخه وقتی جواب استادو داشتم میداد بصورت توضیح دستامم تکون دادم اونم لبشو کجو کوله میکرد بادست ادا منو درآورد نمیدونم از حسادتش بود یاچی ولی کلا انگار مشکل روانی هم داره معلوم نی فازش چیه . جز اون یه اکیپ دختر هشت نفره تو کلاس تشکیل شده نفر اولشون میاد تو کلاس همینطوری چندتا صندلی رو کنار هم میگیره هرکیم میاد میگه نشین جا گرفتم واای خیلی سمه یعنی ترمای بالاترم این چیزا هست؟ شما چه رفتارای رو مخی از همکلاسی هاتون دیدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه من دبیرستان بودم از این اوسکلا داشتیم

امام علی (ع) : در شگفتم از بخیل، بـــه ســــوی فـــقـــری مــیشــتــابــد كـــه از آن مــیگــریزد.و سرمایه ای را از دست میدهد كه برای آن تلاش میكند. در دنیـا چون تهیدسـتان زندگی می ّ كند، اما در آخـرت چون سرمایه داران محـاكمه میشود در شگفتم از متکبری كه دیـروز نطفه ای بی ارزش وفـردا مرداری گندیده خواهـد بـود و در شگفتم از آن كس كه آفرینش پدیده ها را مینگرد و در وجود خدا تردید دارد! و در شگفتم از آن كس كه مردگان را میبیند و مرگ را از یاد برده است، و در شگفتم از آن كس كه پیدایش دوباره را انكار میكند در حالی كه پیدایش آغازین را مینگرد، و در شگفتم از آن كس كه خانه نابود شدنی را آباد می ّ كند، اما جایگاه همیشگی را از یاد برده است
بعد ترم ۳ بنظرم خوبه ترم اولینا رفتارها سمه

بخدا میبینم این رفتاراشون یاد کلاس اول میوفتم که سر صف لنگامونو صدوهشتاد درجه باز میکردیم جا میگرفتیم واسه رفیقامون

دانشجو ترم یک هستم درونگرا اما یکم غرور دارم به خاطر همین تا حالا با کسب دوست نشدم  و نمیشم و ه ...

والا من واسه کسیم خودمو نمیگیرم درحد سلام علیک هستم باهمه ولی نمیدونم چرا دخترو اینطوری کرد کلا همیشه بدم میومد کسی ادامو دربیاره من خیلی سنگین رفتار کردم جلو استاد تازه استاد هم مرد بود واسه همین این بعدش این جنگولک بازیارو درآورد بدم اومد

والا من واسه کسیم خودمو نمیگیرم درحد سلام علیک هستم باهمه ولی نمیدونم چرا دخترو اینطوری کرد کلا همیش ...

گلم اصلا مهم نباشه رفتارشان مطمن باش رفتار تو اینقدر خوب بوده دارن از حسودی مبارکه دارن اذیتت میکنن همینجوری ادامه بده فعلا با کسی مچ نشو

اه من دبیرستان بودم از این اوسکلا داشتیم

باز دبیرستان آدم بچه تر هست این رفتارا یکم عادی ولی لعنتی آخه ده تا صندلی کنار هم بگیری نزاری کسی بشینه حتی تو ابتدایی هم قفل بود🤦🏻‍♀️

گلم اصلا مهم نباشه رفتارشان مطمن باش رفتار تو اینقدر خوب بوده دارن از حسودی مبارکه دارن اذیتت میکنن ...

آره راست میگی عزیزم هرچی کمتر اهمیت بدم و بیشتر سرم تو کارم باشه بهتره بیشترم پیشرفت میکنم

یکی خیلی رو مخم بود 

همیشه رفتارای بقیه رو آنالیز میکرد و داستان می‌ساخت... یعنی هر هفته برای دو سه نفر توهم میزد حتی برای خودشم همین بود یه پسر بهش سلام میکرد می‌گفت این رو من کراشه😑

و برای خودمم اتفاق افتاد یسری من میخواستم برم سرکلاس ولی میدونستم بریم تو حراست میخواد گیر بده چون قبلترش از دستش در رفته بودیم🤦🏻‍♀️

بعد دوستامون وایسادن ما بیایم دورمون باشن همه باهم بریم که یکی از همکلاسیام ک پسر بود رو پلها گفت موهات بده تو منظورش سر این بود که چون من اون تایم موهام رنگ فانتزی بود، بیشتر ب چشم می‌خورد 

این دختره خاله زنک دیده بود شب ب دوست مشترکمون گفته بود امیر با اون دوستت الی رلن ن؟😐عاقااااا:/// 

آره راست میگی عزیزم هرچی کمتر اهمیت بدم و بیشتر سرم تو کارم باشه بهتره بیشترم پیشرفت میکنم

دقیقا همین روش منع نمیگم قطع ارتباط ولی سعی کن با یه نفر خوب و پایه دوست بشی تا آدمای سمی و اصلا به حرف های ک دستت میزنن اهمیت نده و بی تفاوت باش و اینکه هیچ پسری ارزش شکستن غرورت رو نداره امیدوارم موفق باشی🌹

2706