2733
2771

و از گذشته خواستگارتون اطلاعات میخواید؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نه چرا باید بگی

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ اگه اینجا رو دیدی برای اولین خاسته و ارزوی خودت ک الان تو ذهنته دعا کن و همینطور برای Me🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩

اگر یه رابطه ی طولانی باشه، اگر نامزدی، عقد یا عروسی باشه، اگر اعتیاد ، یا مریضی باشه و ... باید بگی.

چون بعدا حتما گندش در میاد ، پس خودت منطقی بدون جزییات توضیح بدی بهتره. بذار از دهن خودت بشنوه، نه از یک کلاغ چهل کلاغ دیگران. 

خانم دهه شصتی 🩷
نه اشتباهه

یعنی نمیپرسید تو گذشته چه خطاهایی کرده؟ شاید مشروب خور بوده یا رفیق باز یا هر چیزی 

بعدا نمیگید دروغگویی ؟

یا برعکس

گذشته ای نداشتم که مگویی داشته باشه ولی بله برام مهم بود گذشته شون رو بدونم،چون رفتار انسان ها یه شبه و با ازدواج قرار نیست تغییر کنه، شخصیتشون رو میسازه،گذشته ی ما،اعمال و رفتاری که داشتیم خیلی وقت ها میتونه اینده رو تحت تاثیرات مثبت و منفی قرار بده

اگر یه رابطه ی طولانی باشه، اگر نامزدی، عقد یا عروسی باشه، اگر اعتیاد ، یا مریضی باشه و ... باید بگی ...

برای خودم نپرسیدم یه نظرسنجی بود

بستگی داره گذشتت چی باشه ولی درکل اگ دوطرف درک و شعور داشته باشن. قشنگه ک هیچی از گذشته هم نپرسینو ...

هر چی فکر کن یه دختر بکارت نداره نگه 

یه پسر رفیق بازو مشروب خور و یا هر چی 

فکر کن هزار تا کار کردن توبه کردن یکسالم گذشته باشه 

اینا باید به طرف مقابل بگن؟

یعنی نمیپرسید تو گذشته چه خطاهایی کرده؟ شاید مشروب خور بوده یا رفیق باز یا هر چیزی  بعدا نمیگی ...

اینا نه مثلا اگر دوست دختر پسر بوده یا یه بار امتحانی مشروب خورده اما اگر یه چیزه بزرگ و تاثیر گذار بوده باید گفته شه گرچه اعتیاد یا اونجور جرایم از فرهنگ و طبقه خانواده مشخصه اگرم نه باید تحقیق کرد

💜💜💜
گذشته ای نداشتم که مگویی داشته باشه ولی بله برام مهم بود گذشته شون رو بدونم،چون رفتار انسان ها یه شب ...

هیچوقت کسی نمیتونه اطمینان ۱۰۰ درصد بهمون بده که واقعیت هارو گفته

اینا نه مثلا اگر دوست دختر پسر بوده یا یه بار امتحانی مشروب خورده اما اگر یه چیزه بزرگ و تاثیر گذار ...

فرهنگ و طبقه خانواده یعنی چی؟

اصلا مشخص نمیشه 

مثلا پدر دکتر و تاجری میشناسم پسراشون درگیر اعتیاد

چجور فهمید

2706